Ingrid Automatyczna kredka do oczu z gąbką, czarna
producent: Ingrid
PEŁEN OPIS
Ingrid
Automatyczna kredka do oczu z gąbką
7 g
- czarna
- z gąbką
- wysuwana
Automatyczna kredka do oczu z gąbką do rozcierania kresek z systemem Up&Down, dzięki któremu można wkręcić rysik z powrotem. Z drugiej strony kredki znajduje się gąbeczka do rozcierania kreski, która umożliwia roztarcie kreski i uzyskanie efektu przydymionej powieki. Kredka pozwala na wykonanie perfekcyjnego i trwałego makijażu oka. Dzięki odpowiedniej konsystencji doskonale się aplikuje, podkreślając lub odpowiednio korygując kształt oka.
Opinie użytkowników
Ilość opinii:
6
Średnia ocena:
4.83
Ocena:
Świetna kredka. A gąbeczka świetnie rozciera kreskę. Polecam
Ocena:
Za taką cenę kredka jest rewelacyjna. Robi ładną kreskę a po lekkim roztarciu gąbeczką daje niesamowita głębię oczom :) Jak najbardziej polecam
Ocena:
Jak za taką cenę - super ;)
Ocena:
bardzo wygodna w użyciu, dobrze się rozprowadza...
Ocena:
Bardzo dobra kredka jak za taką cenę.Łatwo narysować kreskę.Polecam sklep, bardzo dobry kontakt i szybka wysyłka.
Ocena:
Wygodna w użyciu kredka, łatwo narysować precyzyjną kreskę, a gąbeczka jest niesamowicie przydatna do rozmycia kreski. Trudno zmywalna.
W podobnej cenie
Astor Rouge Couture - Pomadka do ust, Kolor: 207 Red Veil



11.99zł7.99zł
Rimmel LastingFinish MINERALS loose powder foundation-Podkład w pudrze,kolor:300sand19.99zł14.99zł
Olay Complete Care Day Cream & Gentle Cleansers - ZESTAW: Krem na dzień + Żel do mycia twarzy37.00zł34.99zł
Loreal Bare naturale Gentle Mineral 458 Light Ivor- Podkład35.00zł29.99zł













