Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
14
dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę. Dlatego oferujemy Ci wygodny system zwrotów.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane sa przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania od nas paczki zwrotnej.
Bielenda AFRODYZJAK Olejek do kąpieli i pod prysznic PIŻMO & JAŚMIN
400 ml
- do wanny i pod prysznic
- z naturalnym afrodyzjakiem
- piżmo i jaśmin
Uczyń ze swojej kąpieli niezwykłą chwilę, która będzie przyjemnością dla ciała i zmysłów. Pobudzający kolor, wyrafinowany zapach i specjalna formuła orzeźwia, dodaje energii, przywraca siły witalne, pobudza mikrokrążenie krwi, rozgrzewa emocjonalnie i dodaje pewności siebie. Innowacyjna formuła olejku oraz bogactwo składników aktywnych delikatnie natłuszcza, nawilża i wygładza skórę, przywraca jej niezwykłą miękkość i jedwabistość – ciało emanuje świeżością, namiętnością i erotyzmem. Zapach długo utrzymuje się na skórze. Zawiera naturalny afrodyzjak JOHIMBINA.
Sposób stosowania: Wlać pod strumień bieżącej wody, lub bezpośrednio na gąbkę podczas kąpieli pod prysznicem.
Opinie użytkowników
Ilość opinii:
8
Średnia ocena:
5.00
Ocena:
Autor:
Oktawia, Aleksandrów Kujawski
Dostałam ten olejek od koleżanki i muszę przyznać, że w sumie na początku nie byłam do niego przekonana, lecz o pierwszym razie dostrzegłam, że jest to świetny produkt o pięknym, zmysłowym zapachu. Olejek idealnie sprawdził się w kąpieli, dodatkowo nawilżając moje ciało, a przede wszystkim jest to jedyny olejek, który tak silnie działa na zmysły ludzkie. Po kąpieli zawsze jestem pełna relaksu, swobody, a dodatkowo czuję się piękna, orzeźwiona i wypoczęta. Butelka olejku jest dość spora, a wystarczy użyć kilka kropelek do kąpieli by poczuć jego działanie. Zdecydowanie polecam!
Ocena:
Autor:
Produkt ma piękny zapach, który utrzymuje się na skórze przez kilka godzin. Nie wysusza skóry, pozwala naprawdę odprężyć się w kąpieli.
Ocena:
Autor:
pięknie pachnie, nie wysusza skóry, idealny na wieczorną kąpiel
Ocena:
Autor:
olejek pachnie tak cudownie, że ten kosmetyk na stałe zagości w mojej łazience :)
Ocena:
Autor:
Zapach dość mocny, ale w sumie przyjemny, używam kosmetyku jako żelu do mycia ciała. Dobrze nawilżą.
Ocena:
Autor:
zapach piekny,swietnie nawilza cialo.polecam goraco.
Ocena:
Autor:
Wspaniały kosmetyk,zakochałam się w jego zapachu,i działaniu od pierwszego użycia.ciało gładkie,nawilżone,pachnące a po kąpieli czuje się zrelaksowana i wypoczęta .po prostu idealny do.kąpieli :D
Ocena:
Autor:
Piękny zapach długo utrzymujący się na skórze, olejek świetnie nawilża ciało. Nie wiem, czy po umyciu się nim emanuję erotyzmem, jeszcze nie sprawdziłam : )
Klienci kupili z tym towarem