• SUNSHADE Pędzle 25szt Czarne Etui zatrzask SM2517
  • SUNSHADE Pędzle 25szt Czarne Etui zatrzask SM2517
  • SUNSHADE Pędzle 25szt Czarne Etui zatrzask SM2517
  • SUNSHADE Pędzle 25szt Czarne Etui zatrzask SM2517
  • SUNSHADE Pędzle 25szt Czarne Etui zatrzask SM2517
  • SUNSHADE Pędzle 25szt Czarne Etui zatrzask SM2517

SUNSHADE Pędzle 25szt Czarne Etui zatrzask SM2517

  • SUNSHADE Pędzle 25szt Czarne Etui zatrzask SM2517 Kompletny zestaw 25 sztuk pędzli SUNSHADE MINERALS Make-Up Studio Professional zawiera pędzle do wykonania profesjonalnego makijażu twarzy i oczu. W zestawie znajdziesz pędzle do pudru, różu, bronzera,
Seria: Podstawowa
Ocena:
139,00 zł
/ szt.
Dodaj do obserwowanych
Kod katalogowy: 30741
Dostępność: Produkt niedostepny
Czas wysyłki: 24h (czas szaczunkowy)
Koszt dostawy: 7,99 zł (Sprawdź koszty wysyłki)

SUNSHADE

Pędzle 25szt Czarne Etui zatrzask SM2517

Kompletny zestaw 25 sztuk pędzli SUNSHADE MINERALS Make-Up Studio Professional zawiera pędzle do wykonania profesjonalnego makijażu twarzy i oczu. W zestawie znajdziesz pędzle do pudru, różu, bronzera,  rozświetlacza, do cieniowania oczu, blendowania, rysowania kresek . Kształty i struktura włosia oraz i rączek zostały zaprojektowane na podstawie badań potrzeb profesjonalnych amerykańskich wizażystów. 

Pędzle z tej kolekcji charakteryzują się wysokiej jakości ekskluzywnym włosiem, stworzonym specjalnie z myślą o aplikacji kosmetyków bez utraty produktu.

Specjalny kształt, odpowiednia gęstość i długość włosia zostały zaprojektowane w celu udoskonalenia techniki równomiernego i odpowiedniego rozprowadzania kosmetyków na skórze, co w rezultacie daje efekt nieskazitelnego, wyrazistego, lecz naturalnego makijażu.

Najwyższej jakości syntetyczne włosie HD użyte w zestawie nie podrażnia skóry, dzięki czemu jest zalecane dla najbardziej wrażliwej i skłonnej do uczuleń cery. Struktura włosia nie pozwala na osypywanie się czy wchłanianie kosmetyków. Pędzle osadzone na długim drewnianym, malowanym trzonku o długości od 11 cm do 16 cm, oprawione w metalizowaną skuwkę. Profesjonalny zestaw 25 sztuk pędzli otrzymujecie Państwo w czarnym, eleganckim, zapinanym etui z 25 przegródkami na pędzle o wymiarach 22,5 cm x 14 cm ( etui zamknięte). Każdy pędzel zapakowany w folie, duże pędzle posiadają silikonowe osłonki. Etui dołączamy gratis.

Pędzel nr 1 19-28 mm 37 mm
LARGE ANGLED CONTOUR
Skośnie ścięty pędzel do różu i bronzera, idealny do precyzyjnego konturowania twarzy, sprawdzi się również do rozświetlania kości policzkowych a dzieki odpowiedniej technice łamania włosia można osiągnąć różne efekty, np. pogłębienie różu, bronzera.

Pędzel nr 2 40 mm 44 mm
LARGE POWDER
Dduży pędzel do pudru, idealny do nakładania pudrów sypkich, prasowanych oraz w kamieniu, niezastąpiony przy aplikacji pudrów i podkładów mineralnych, również do bronzera i różu. Włosie ułożone i wycieniowane na odpowiedniej długości osadzono w okrągłej skuwce. 

Pędzel nr 3 25 mm 30 mm
FOUNDATION
Idealny pędzel do nakładania wszelkich produktów kremowych i mineralnych, bardzo gęste i mięciutkie włosie w okrągłej skuwce idealnie ułożono na okrągło tworząc tzw. kulkę. Niezastąpione narzędzie do podkładu mineralnego, bronzera i różu.


Pędzel nr 4 26 mm 30 mm
FLAT TOP
Bardzo delikatne, niesamowicie mięciutkie i gęste włosie przycięte na prosto na odpowiedniej długości . Pędzel jest idealny do  aplikacji kosmetyków płynnych, kremowych oraz pudrów sypkich, prasowanych, w kamieniu, niezastąpiony przy aplikacji podkładów i  pudrów  mineralnych a także różu czy  bronzera. Nadaje twarzy pełne krycie bez smug.

Pędzel nr 5 35 mm 25 mm
TAPERED HIGHLIGHTER
Wielofunkcyjny pędzel, idealny do nakładania i rozcierania konturów bronzera, różu, pudru i rozświetlacza. Zaokrąglone i stożkowo ułożone włosie.

Pędzel nr 6 34 mm 22 mm
TAPERED HIGHLIGHTER
Wielofunkcyjny pędzel, idealny do nakładania i rozcierania konturów bronzera, różu, pudru i rozświetlacza. Zaokrąglone i stożkowo ułożone włosie na kształt tzw. jajeczka wycieniowane na odpowiedniej dlugości aby pędzel precyzynie spełniał swoją funkcję.

Pędzel nr 7 20 mm 15 mm
LARGE FLUFF
Duży pędzel do cieniowania oczu, mieszania cieni i pudrów. Idealny do konturowania i uwydatniania kości policzkowych, włosie ułożone w spłaszczonej skuwce. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu może posłużyć w wielu sytuacjach. 

Pędzel nr 8 15 mm 10 mm
TAPERED BLENDING  
Pędzel specjalnie zaprojektowany do mieszania i łączenia ze sobą cieni w załamaniu powieki i rozcierania granic. Zaokrąglone i stożkowo ułożone włosie  wycieniowano na odpowiedn iej długości i osadzono w okrągłej skuwce.


Pędzel nr 9 17 mm 11 mm
TAPERED BLENDING   
Pędzel do nakładania i  blendowania cieni w załamaniu powieki i rozcierania granic. Idealny do uzyskania intensywnego koloru na powiece. Idealny do cieni sypkich, kremowych, pigmentów. Włosie ułożone owalnie w okrągłej skuwce.

Pędzel nr 10 16 mm 11mm 
EYE SHADING 
Pędzel do cieniowania i blendowania, idealny do uzyskania intensywnego koloru na powiece. Idealny do cieni sypkich, kremowych, pigmentów. Włosie ułożone owalnie w lekko spłaszczonej skuwce.

Pędzel nr11 14 mm 7 mm
BLENDING

Idealny pędzel do nakładania wszelkich produktów kremowych i mineralnych, bardzo gęste i mięciutkie włosie  w okrągłej skuwce idealnie ułożono na okrągło tworząc tzw. kulkę. 


Pędzel nr 12 13 mm 6 mm
TAPERED BLENDING 
Pędzel specjalnie zaprojektowany do mieszania i łączenia ze sobą cieni w załamaniu powieki i rozcierania granic. Zaokrąglone i stożkowo ułożone włosie osadzone w okrągłej skuwce, wycieniowane na odpowiedniej długości.

Pędzel nr 13 11 mm 5 mm
BLENDING
Precyzyjny pędzel do nakładania wszelkich produktów kremowych i mineralnych, bardzo gęste i mięciutkie włosie  w okrągłej skuwce idealnie ułożono na okrągło tworząc tzw. kulkę. 

Pędzel nr 14 10 mm 4 mm 
PENCIL
Specjalnie zaprojektowany pędzel do precyzyjnego nałożenia cienia w załamaniu powieki, kącikach oraz na górnej i dolnej linii rzęs. Umożliwia precyzyjne nałożenie i roztarcie mniejszej ilości cieni. Zaokrąglone i stożkowo ułożone w delikatny szpic sprężyste włosie, wycieniowane na odpowiedniej długości idealnie nakłada  cienie.


Pędzel nr 15 15 mm 11 mm 
EYE SHADING 
Pędzel do nakładania cieni na całą powiekę ruchomą, jak również do nakładania korektora. Idealny do kosmetyków sypkich, kremowych, pigmentów. Włosie ułożone owalnie w lekko spłaszczonej skuwce


Pędzel nr 16 6 mm 9 mm 
SMUDGE
Pędzel kosmetyczny  zaprojektowany do rysowania i rozcierania kresek na dolnej i górnej linii rzęs, idealny do efektu " smoky eyes", Syntetyczne, miękkie włosie HD, ułożono i odpowiednio wycieniowano. Króciutkie włosie , lekko zaokrąglone na brzegach czyni ten pędzel idealnym i niezastąpionym narzędziem do wykonania "przydymionego" makijażu oka. Włosie osadzono w spłaszczonej skuwce, mały pędzel do wykańczania makijażu oka, do trudno dostępnych miejsc.

Pędzel nr 17 9-11 mm 9 mm 
EYE SHADING 
Skośny pędzel do cieniowania powiek, idealny do uzyskania intensywnego koloru na powiece. Idealny do cieni sypkich, kremowych, pigmentów. Włosie ułożone po skosie w lekko spłaszczonej skuwce


Pędzel nr 18 10 mm 8 mm 
EYE SHADING 
Precyzyjny pędzel do nakładania cieni na powiekę, idealny do cieni sypkich, kremowych, pigmentów. Włosie ułożone owalnie w lekko spłaszczonej skuwce

Pędzel nr 19 8 mm 8 mm 
EYE SHADING
Precyzyjny, mały pędzel do wykańczania makijażu oka.

Pędzel nr 20 6-7 mm 6 mm 
SMALL ANGLE
Skośnie ścięty pędzel o odpowiedniej sprężystości włosia, służy do nakładania cienia na brwi w celu ich przyciemnienia lub wypełnienia luki po nierówno odrastających włoskach. Umożliwia wykonanie korekty brwi i nadania im odpowiedniego kształtu. Idealny również do kresek górnej i dolnej linii rzęs.

Pędzel nr 21 6 mm 5 mm 
EYE SHADING
Precyzyjny, mały pędzel do wykańczania makijażu oka.

Pędzel nr 22 5-6 mm 4 mm 
SMALL ANGLE
Precyzyjny, skośnie ścięty pędzel o odpowiedniej sprężystości włosia, służy do nakładania cienia na brwi w celu ich przyciemnienia lub wypełnienia luki po nierówno odrastających włoskach. Umożliwia wykonanie korekty brwi i nadania im odpowiedniego kształtu. Idealny również do kresek górnej i dolnej linii rzęs.

Pędzel nr 23 5 mm 4 mm 
BRUSH
Precyzyjny, prosto ścięty pędzel do wykańczania makijażu oka, sprawdzi się również do brwi jak i do ust oraz do nakładania kosmetyków w trudno dostępne miejsca na twarzy.


Pędzel nr 24 9 mm 4 mm

LIP BRUSH
Szpiczasty pędzel do ust, do precyzyjnego konturu, idealny do rozprowadzania pomadek ochronnych, błyszczyków, szminek, 

Pędzel nr 25 10 mm 4 mm 
EYE LINER Pędzel do kresek 
Pędzel kosmetyczny idealny do narysowania cieniutkich kresek wzdłuż dolnej i górnej linii rzęs. Długość i zwartość włosia jest idealna do tworzenia makijaży artystycznych. Włosie syntetyczne użyte w tym pędzlu charakteryzuje się wysoką elastycznością i sprężystością, przez co rysuje idealnie proste kreski.

Monika, Serokomla
Bardzo fajne pędzle , ładnie zapakowane. Te do blendowania cieni są naprawdę mega. Bardzo dobre pędzle za nieduże pieniądze
Agata, Poznań
Powiem szczerze,że jak za taką ilość pędzli w tej cenie to naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Za sztukę wychodzi około 5zł, więc cena jest śmieszna. W porównaniu do innych zestawów tego typu ten zdecydowanie wyróżnia się pod względem jakości pędzli,ale także tego jakie kształty są w zestawie. Nie oszukujmy się, zazwyczaj gotowe zestawy są skompletowane źle. Albo mamy po kilka płaskich, do niczego nieprzydatnych pędzli albo za mało tych do rozcierania. Tu takiej sytuacji nie ma. Całość skompletowana jest z głową i ktoś pomyślał, co warto umieścić żeby każdy pędzel miał zastosowanie. Jest wystarczająca ilość by wykonać pełny makijaż oczu i twarzy. W końcu powstał komplet, gdzie nie ma połowy nienadających się do niczego pędzli. Nigdy nie spotkałam się żeby było aż tyle pędzli do blendowania w zestawie na tym pułapie cenowym. Brawa dla firmy za genialne przełożenie ceny do jakości :)
Marzena, Częstochowa
Gdy przyjechała do mnie paczka byłam bardzo mile zaskoczona: piękny satynowy worek a w nim etui skrywające zestaw naprawdę fajnych pędzli. Dobrze się ich używa, dobrze się je czyści, nie odkształcają się, włosie nie wypada. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Wg mnie zestaw mógłby zawierać więcej cieni do blendowania, takich typowych puchaczy ale to taki jedyny mały minusik.
Marta, Częstochowa
Jestem zaskoczona dobrą jakością pędzli. Białe są z naturalnego włosia - bardzo miękkie, syntetyczne naprawdę wysokiej jakości. Fajne kształty, w tym kilka "ekskluzywnie" wyglądających. Dobrze skomponowane, nie ma tu zbędnych akcesoriów czy dziwnych, nikomu niepotrzebnych pędzelków. Opakowanie bardzo solidne, dodatkowo wszystko w dużym, satynowym, czarnym worku - super.
Parametry techniczne:
Pędzle
zestaw
syntetyczny
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane

Opinie o SUNSHADE Pędzle 25szt Czarne Etui zatrzask SM2517

5.00
Liczba wystawionych opinii: 4
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz 5 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
5
4
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Bardzo fajne pędzle , ładnie zapakowane. Te do blendowania cieni są naprawdę mega. Bardzo dobre pędzle za nieduże pieniądze
2019-07-09
Monika, Serokomla
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Powiem szczerze,że jak za taką ilość pędzli w tej cenie to naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Za sztukę wychodzi około 5zł, więc cena jest śmieszna. W porównaniu do innych zestawów tego typu ten zdecydowanie wyróżnia się pod względem jakości pędzli,ale także tego jakie kształty są w zestawie. Nie oszukujmy się, zazwyczaj gotowe zestawy są skompletowane źle. Albo mamy po kilka płaskich, do niczego nieprzydatnych pędzli albo za mało tych do rozcierania. Tu takiej sytuacji nie ma. Całość skompletowana jest z głową i ktoś pomyślał, co warto umieścić żeby każdy pędzel miał zastosowanie. Jest wystarczająca ilość by wykonać pełny makijaż oczu i twarzy. W końcu powstał komplet, gdzie nie ma połowy nienadających się do niczego pędzli. Nigdy nie spotkałam się żeby było aż tyle pędzli do blendowania w zestawie na tym pułapie cenowym. Brawa dla firmy za genialne przełożenie ceny do jakości :)
2018-10-24
Agata, Poznań
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Gdy przyjechała do mnie paczka byłam bardzo mile zaskoczona: piękny satynowy worek a w nim etui skrywające zestaw naprawdę fajnych pędzli. Dobrze się ich używa, dobrze się je czyści, nie odkształcają się, włosie nie wypada. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Wg mnie zestaw mógłby zawierać więcej cieni do blendowania, takich typowych puchaczy ale to taki jedyny mały minusik.
2018-05-24
Marzena, Częstochowa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Jestem zaskoczona dobrą jakością pędzli. Białe są z naturalnego włosia - bardzo miękkie, syntetyczne naprawdę wysokiej jakości. Fajne kształty, w tym kilka "ekskluzywnie" wyglądających. Dobrze skomponowane, nie ma tu zbędnych akcesoriów czy dziwnych, nikomu niepotrzebnych pędzelków. Opakowanie bardzo solidne, dodatkowo wszystko w dużym, satynowym, czarnym worku - super.
2017-11-12
Marta, Częstochowa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel