Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kosmetyczki

( ilość produktów: 18 )

Niezależnie od tego, jak wielu kosmetyków do makijażu używasz na co dzień, warto zadbać o właściwe ich przechowywanie. Wrzucanie kredek, pomadek i pozostałych preparatów wprost do szuflady może skutkować ich połamaniem, rozlaniem się lub rozsypaniem. Ponadto kosmetyki przechowywane w nieładzie często mają tendencję do gubienia się. Pojemna szuflada, w której oprócz kosmetyków do makijażu znajduje się mnóstwo innych drobiazgów, to powód niepotrzebnych nerwów w sytuacji, gdy szybko chcesz przygotować się do wyjścia. Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa Twoich kosmetyków najlepszym rozwiązaniem jest po prostu kosmetyczka. To, jaki będzie miała kształt, czy kolor, zależy już wyłącznie od twoich indywidualnych potrzeb i upodobań.

Wygodne przechowywanie kosmetyków

Każda kobieta ma odmienne wymagania i upodobania kosmetyczne, w związku z tym każda dysponuje inną ilością kosmetyków do makijażu. Niezależnie od tego, czy na co dzień używasz tylko tuszu do rzęs i błyszczyka, czy też codziennie wykonujesz pieczołowicie makijaż wymagający wielu kosmetyków, wygodna i pojemna kosmetyczka na pewno Ci się przyda. W naszej drogerii internetowej możesz wybierać spośród kosmetyczek różnych wielkości. Najmniejsze przydadzą się na co dzień i zmieszczą się w torebce, natomiast największe z powodzeniem sprawdzą się w podróży.

Wśród kosmetyczek dostępnych w naszym sklepie znajdziesz wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie, jakim jest kosmetyczka – organizer. Ten doskonały produkt sprawdzi się do przechowywania bardzo dużej ilości kosmetyków, ponadto ułatwia zmianę torebki. Nie musisz przekładać każdej rzeczy oddzielnie, wystarczy, że przełożysz kosmetyczkę i w nowej torebce masz wszystko, czego Ci potrzeba.

Kosmetyczka na każdą okazję

Podróżniczki doskonale wiedzą, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie kosmetyków przed podróżą. Drobne kosmetyki, takie jak cienie do powiek, czy szminki wrzucone bezpośrednio do walizki mogą po prostu zginąć, albo co gorsza, otworzyć się i zniszczyć znajdujące się w walizce ubrania. Aby temu zapobiec, warto zaopatrzyć się w poręczne, a do tego pojemne kosmetyczki. Zmieścisz w nich kosmetyki i inne akcesoria niezbędne do wykonania makijażu i fryzury. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz na przykład wygodne kuferki lub kosmetyczki, które możesz zwinąć, dzięki temu zajmują mniej miejsca w torbie czy walizce. Na co dzień polecamy mniejsze podręczne kosmetyczki, dostępne w naszym sklepie w szerokiej gamie kształtów i kolorów.

pixel