Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 2 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 2 5g

9,80 zł16,89 zł
1,96 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 8 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 8 5g

9,80 zł16,89 zł
1,96 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 7 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 7 5g

9,80 zł16,89 zł
1,96 zł / g

Frezy diamentowe

( ilość produktów: 37 )

Nieodłącznym etapem wykonywania manicure’u i pedicure’u jest odpowiednie przygotowanie płytki, a także wygładzenie i wypielęgnowanie skórek. Często zdarza się, że możemy zauważyć nierówności na samej powierzchni paznokcia albo zrogowacenie w okolicach wału paznokciowego – wówczas niezbędne okazuje się usunięcie tych niedoskonałości. Jeśli natomiast na paznokciach znajduje się jeszcze poprzednio nałożony lakier hybrydowy, akrylowy, żel albo przyklejone tipsy, konieczne jest również oczyszczenie płytki z pozostałości lakieru czy kleju. We wszystkich tych sytuacjach z pomocą przychodzi frezarka wraz z mocowanymi na jej głowicy końcówkami, czyli frezami – najczęściej ceramicznymi lub diamentowymi, które zebraliśmy w tej kategorii. Charakterystyczną cechą frezów diamentowych jest ich wysoka trwałość i uniwersalność – zróżnicowanie kształtów i szerokie spektrum grubości ziaren sprawiają, że można stosować je do wszystkich wymienionych wcześniej etapów przygotowania paznokci. Jednocześnie frezy diamentowe ze względu na swoje właściwości fizyczne nie rozgrzewają się, a tym samym nie wywołują nieprzyjemnego uczucia gorąca na płytce i skórkach.

Frezy diamentowe – bezpieczeństwo i najwyższa jakość

 • Wykonywane z najwyższej jakości materiałów – stali nierdzewnej oraz powłoki diamentowej, diamentowo-kobaltowej, diamentowo-szafirowej itp.
 • Ułatwiają precyzyjne i komfortowe przygotowanie płytki paznokciowej do manicure’u oraz pedicure’u.
 • Można stosować je do obróbki samej płytki – w tym w okolicach wału paznokciowego – lub usuwania pozostałości po lakierach hybrydowych, żelach, akrylach itp.
 • Pozwalają na delikatną obróbkę skórek i łagodne usuwanie zrogowaciałego naskórka.
 • Dzięki odpowiedniej grubości ziarna oczyszczają paznokcie bez uszkadzania powierzchni samej płytki.
 • Redukują ryzyko bólu oraz dyskomfortu podczas zabiegu, ponieważ nie rozgrzewają się i nie przenoszą drgań.
 • Są trwałe i odporne na zużycie – bez trudu utrzymasz je w czystości, ponieważ dobrze znoszą wielokrotną dezynfekcję i sterylizację.
 • Mają odpowiednie rozmiary, dzięki uniwersalnej średnicy pasują do różnych modeli frezarek.
 • Wiele modeli frezów przystosowanych jest do głowic typu twist and lock (czyli z mocowaniem na zatrzask).
 • Możesz pracować z nimi zarówno w trybie szybkich, jak i wolniejszych obrotów.
 • Dzięki zróżnicowanym kształtom (stożek do zgubienia, stożek ścięty, grzybek, kulka, łezka, walec itp.) łatwo dopasujesz odpowiedni frez do różnych etapów zabiegu – wybierając dokładnie taki, jakiego brakuje aktualnie w Twoim zestawie.

Top 3: polecane frezy diamentowe z oferty eKobieca.pl

Oto najczęściej wybierane produkty z tej kategorii.

 1. SunOne frez diamentowy DW2 walec średni. Jego końcówka robocza ma długość 10,5 mm. Ze względu na kształt, frez ten sprawdza się znakomicie podczas usuwania zrogowaciałego naskórka i resztek lakieru z wału okołopaznokciowego. Zdecydowanie ułatwia także nadanie płytce pożądanego kształtu.
 2. Deni Carte frez diamentowy Walec czerwony C/F16. Końcówka robocza pokryta została diamentowo-kobaltową powłoką, a czerwone oznaczenie wskazuje, że jest ona drobnoziarnista. Ze względu na kształt produkt ten – podobnie jak opisany wcześniej SunOne – sprawdzi się podczas obróbki martwego naskórka i zrogowaceń nie tylko na dłoniach, ale także na stopach. Wysoka trwałość frezu sprawia, że możesz używać go przez długi czas.
 3. Deni Carte frez diamentowy Kulka niebieski NL/3. On również pokryty jest trwałą, diamentowo-kobaltową powłoką, a oznaczenie niebieskie sygnalizuje, że końcówka robocza wyposażona została w ziarno średniej wielkości. Zakończenie w formie kulki jest optymalne do wygładzania skórek u nasady paznokcia – tego rodzaju frezów nie używa się natomiast do obróbki samej płytki.
pixel