Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 5 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 5 5g

10,13 zł16,89 zł
2,03 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 8 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 8 5g

10,13 zł16,89 zł
2,03 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 7 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 7 5g

10,13 zł16,89 zł
2,03 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 3 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 3 5g

10,13 zł16,89 zł
2,03 zł / g

Olejki do pielęgnacji włosów

( ilość produktów: 90 )

Olejki do pielęgnacji włosów

Każda kobieta stosująca olejki do włosów wie, jakie zachwycające efekty mogą przynieść te preparaty. Olejki do włosów to kosmetyki, które sprawdzają się perfekcyjnie do pasm zarówno nisko, średnio jak i wysokoporowatych. Czynią je zdrowymi, delikatnymi i wyśmienicie odżywionymi. Rozumiejąc potrzeby naszych klientów, do swojej oferty wprowadziliśmy olejki do włosów od kilku producentów, takich jak Anwen, Avon, BARWA, BingoSpa, Elfa Pharm, EO LABORATORIE, Fanola, czy Fitokosmetik. Szeroki wybór sprawi, że każdy z nas znajdzie dla siebie idealny olejek. Zapraszamy!

Piękna fryzura - poznaj olejki do włosów z Ekobieca.pl

Perfekcyjna fryzura to bardzo atrakcyjne uzupełnienie wizerunku każdej kobiety. W związku z tym panie od tysiącleci dbały o swój wizerunek stosując właśnie olejki do włosów, które posiadają w sobie moc drogocennych właściwości. Olejki to nic innego jak substancje roślinne, które zapewniają zdrowy wygląd włosów. W naszym asortymencie dostępne są olejki, których bazę może tworzyć mango, nasiona baobabu, marakuja i wiele innych cennych substancji. Poznaj oferowane przez nas wspaniałe eliksiry piękna i wybierz ten jedyny dla siebie!

Naturalne olejki do włosów

Olejki do włosów to hit prawdziwej naturalnej pielęgnacji. To preparaty, które perfekcyjną potrafią regenerować nasze włosy. Znalezienie idealnego olejku, który posłuży naszym włosom, nie jest łatwe i często odbywa się metodą prób i błędów. Jednak dobrze szukając, można znaleźć ten idealny. Aby ułatwić Ci to zadanie, przygotowaliśmy kilka propozycji. Jesteśmy przekonani, że wśród nich znajdziesz idealny dla siebie produkt! Zapraszamy!

Podział olejków do włosów ze względu na porowatość włosów:

Producenci kosmetyków wyszli na przeciw oczekiwań klientów i stworzyli gotowe mieszanki olejków dopasowane do różnych porowatości włosów. Wyróżniamy więc:

  1. Olejki do włosów niskoporowatych
  2. Olejki do włosów wysokoporowatych
  3. Olejki do włosów średnioporowatych

Dobranie oleju do porowatości włosów jest bardzo ważne ponieważ dobrze dobrany olej poprawia kondycje włosów i sprawia, ze stają się one miękkie i gładki. Natomiast konsekwencją źle dobranego oleju może być spuszenie włosów i brak oczekiwanych efektów. W związku z tym warto albo zapoznać się z właściwościami olejów albo skorzystać z gotowych rozwiązań.

Jak olejować włosy?

Na naszym blogu przygotowaliśmy artykuł dotyczący poprawnego olejowania włosów. Dowiesz się z niego jak dobrać olej do włosów,  jak go poprawnie aplikować i co ważne- jak prawidłowo zmyć olej z włosów. Przeczytasz go tutaj. Co więcej- na samym końcu artykułu o olejowaniu włosów znajdziesz nagranie video- live, w którym pokazujemy jak olejować włosy i jakie kosmetyki najlepiej nam się sprawdzają przy olejowaniu włosów.

pixel