Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

DEZYNFEKCJA

( ilość produktów: 5 )

Każdy z nas, zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia dezynfekcja. Wszelkie środki do dezynfekcji uniemożliwiają gromadzenie się na naszych dłoniach wirusów, bakterii i grzybów. W tej kategorii nasz sklep internetowy ekobieca.pl oferuje Państwu wysokiej jakości artykuły do dezynfekcji, które zachwycają swoją skuteczną i łatwym użytkowaniem.

Czym powinny charakteryzować się preparaty do dezynfekcji?

Preparaty dezynfekujące powinny przede wszystkim posiadać odpowiednio dobrane składniki, które skutecznie usuwają wszelkie szkodliwe bakterie, grzyby, czy drobnoustroje. Bardzo ważne jest również to, aby takie środki pielęgnowały skórę dłoni i chroniły ją przed podrażnieniami i wysuszeniem. Artykuły do dezynfekcji rąk nie mogą wywoływać zaczerwienień, podrażnień, czy wysypki. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór tego typu produktów, które różnią się, chociażby sposobem użytkowania. W zależności od potrzeb i preferencji — mogą Państwo wybrać dla siebie żele antybakteryjne, czy płyny do dezynfekcji. W ekobieca.pl oferujemy zarówno środki antybakteryjne przeznaczone do pielęgnacji ciała, jak i takie, które powstały z myślą o dezynfekcji powierzchni.

Dlaczego warto sięgać po żele antybakteryjne?

Żele antybakteryjne umożliwiają utrzymanie higieny dłoni na właściwym poziomie. Jego podstawowym zadaniem jest zmniejszenie liczby bakterii i wirusów, które znajdują się na powierzchni dłoni, a co za tym idzie — uchronić daną osobę przed zakażeniem. Żele antybakteryjne mogą być stosowane samodzielnie, chociażby w podróży, w momencie, gdy nie mamy dostępu do wody i mydła. Ich niepodważalną zaletą jest fakt, że nie wymagają żadnego spłukiwania, ani osuszania. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby żel użytkować tuż po standardowym myciu dłoni z pomocą wody i mydła — takie zastosowanie daje nam gwarancję tego, że z rąk na pewno pozbyliśmy się wszelkich zanieczyszczeń. Wybierając swój żel antybakteryjny, warto zwrócić uwagę na to, aby oprócz wysokiego stężenia alkoholu, w składzie znalazły się również składniki pielęgnujące — pomoże nam to ochronić dłonie od przesuszenia.

Preparaty do dezynfekcji rąk — w jaki sposób działają i jak ich używać?

Jak już wspominaliśmy — głównym składnikiem produktów, które są przeznaczone do dezynfekcji, jest alkohol. Wykazuje on działanie antyseptyczne, a jednocześnie jest świetnym konserwantem dla danego płynu, czy żelu. W zależności od produktu — możemy mieć do czynienia z jednym rodzajem alkoholu, albo z mieszanką kilku. Takie preparaty wykazują działanie bakteriobójcze i grzybobójcze, w znacznym stopniu ograniczają również rozprzestrzenianie się groźnych wirusów. Nasze dłonie powinny być oczyszczane wielokrotnie w ciągu dnia, zarówno z użyciem standardowych środków czystości, jak i specjalnych żeli, czy preparatów antybakteryjnych. W zależności od tego, po jaki produkt sięgamy, warto zastosować się do zaleceń producenta. Żele antybakteryjne zazwyczaj muszą być wcierane w skórę dłoni przez ok 25-30 sekund, należy je nakładać na suchą skórę.

Dezynfekcja powierzchni — o czym należy pamiętać?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo również produkty, które zostały stworzone również z myślą o dezynfekcji powierzchni. Tego typu płyny są bardzo łatwe w użyciu, a jednocześnie niezwykle skuteczne. Jedyne, co należy zrobić, to spryskać danym preparatem powierzchnię, którą chcemy odkazić. Może to być blat w kuchni albo, chociażby umywalka w łazience. Bardzo istotne jest to, aby dokładnie nanieść preparat, ponieważ nie zadziała on w miejscach, w których go nie zaaplikowaliśmy. Powierzchnie, na których rozpyliliśmy takie środki, nie wymagają już ponownego mycia wodą, czy wycierania. Powierzchnie możemy dezynfekować tak często, jak jest to konieczne — może to być raz, albo nawet kilka razy dziennie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego ekobieca.pl. Płyny antybakteryjne, czy żele, które przygotowaliśmy — cechują się świetną skutecznością, a przy tym są bezproblemowe w życiu. Odpowiednia dezynfekcja dłoni i powierzchni pozwoli nam ustrzec się przed różnymi chorobami, a przy tym po prostu da gwarancję utrzymania dobrej higieny. Wygodna aplikacja i ergonomiczne opakowanie żeli antybakteryjnych sprawia, że sprawdzają się świetnie w podróży, a przy tym nie zajmują zbyt wiele miejsca.

$meta. W ekobieca.pl znajdą Państwo wysokiej jakości żele antybakteryjne i płyny do dezynfekcji.

pixel