Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pędzle do podkładu

( ilość produktów: 13 )

Zastanawiałaś się kiedyś, w czym tkwi tajemnica idealnego makijażu? Wraz z koleżanką używacie tych samych kosmetyków, ale jej codzienny look prezentuje się o wiele lepiej? Sekret tkwi w idealnie dobranym pędzlu do podkładu. Jeśli zatem do tej pory nakładałaś kosmetyk jedynie przy pomocy opuszków palców, to właśnie nadszedł czas na zmianę nawyków i doskonalenie swoich umiejętności za pomocą pędzli takich marek, jak Boho Beauty, Donegal, Hakuro czy Golden Rose.

Kupując zestaw pędzli do makijażu, z pewnością zastanawiasz się, który pędzel do czego służy. Ten do podkładu będzie duży, ponieważ w odróżnieniu od np. pędzli do oczu musi ułatwić aplikację kosmetyku na całą twarz, a nawet dekolt. Na co dzień korzystamy jednak z różnych podkładów, głównie mineralnych oraz tych, o płynnej konsystencji. Jak więc dopasować pędzel do danego rodzaju fluidu?

Pędzel a rodzaj podkładu

Podkłady mineralne, jak również róże, rozświetlacze czy bronzery sypkie nakładamy, wykonując koliste ruchy na całej twarzy. Aby dokładnie rozprowadzić sypki kosmetyk, konieczny jest pędzel do podkładu o gęstym i zaokrąglonym włosiu. Dzięki temu możemy łagodnie nałożyć produkt i dokładnie pokryć wybraną partię twarzy. Pędzel nie powinien również chłonąć zbyt dużo fluidu, dlatego ten, o płynnej konsystencji ma ściętą powierzchnię. Płaski pędzel do podkładu powinien również być gęsty i nie gubić włosia. Jest to ważne nie tylko w trakcie wykonywania makijażu, ale także ze względu na wygodę użytkowania. Pędzle należy dokładnie myć po każdym użyciu.

Wysoka jakość pędzli do podkładu

W naszej drogerii internetowej znajdziesz płaskie pędzle do podkładu z włosia syntetycznego lub naturalnego, które odznaczają się wysoką jakością i trwałością nawet po wielokrotnym użyciu. Stanowią higieniczny sposób aplikacji kosmetyków, dzięki czemu możemy zachować świeżość skóry i - co więcej - wykonać perfekcyjny makijaż z równomiernie rozprowadzonym podkładem. Kompletując asortyment, słuchamy opinii naszych klientek, śledzimy trendy i często testujemy produkty we własnym zakresie. Dzięki temu dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które z pewnością przydadzą się podczas podejmowania ostatecznej decyzji.

pixel