Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 6 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 6 5g

10,13 zł16,89 zł
2,03 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 1 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 1 5g

10,13 zł16,89 zł
2,03 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 8 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 8 5g

10,13 zł16,89 zł
2,03 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 3 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 3 5g

10,13 zł16,89 zł
2,03 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 2 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 2 5g

10,13 zł16,89 zł
2,03 zł / g

Zalotki do rzęs

( ilość produktów: 8 )

Zalotka do rzęs to jedno z podstawowych akcesoriów, których warto używać podczas wykonywania makijażu na co dzień lub na wyjątkowe okazje. Jej zadaniem jest podkręcenie i uniesienie naturalnych włosków. Tak uzyskany efekt, w szczególności w połączeniu z odpowiednią maskarą sprawi, że Twoje oczy zostaną otoczone wachlarzem pięknych, idealne podkręconych włosków. Na tym jednak nie koniec! Zalotki są bardzo wygodne i łatwe w stosowaniu, a do tego zapewniają długotrwałe uniesienie rzęs, i to bez ich jednoczesnego uszkadzania.

Zalety zalotek do rzęs

Zalotki do rzęs:

  • podkręcają rzęsy i unoszą je już od samej nasady,
  • są świetnie wyprofilowane,
  • zapewniają długotrwały efekt,
  • nadają rzęsom piękny wygląd,
  • już za pierwszym razem pozwalają na podkręcenie nawet krótkich rzęs lub tych znajdujących się w zewnętrznych kącikach,
  • są wzbogacone o specjalną, bezpieczną dla włosków gumkę, która nie uszkadza ich nawet w trakcie dociskania,
  • są całkowicie bezproblemowe w używaniu,
  • powstają z wytrzymałych, odpornych na przypadkowe uszkodzenia materiałów.

Budowa zalotki do rzęs

Zalotki do rzęs mają metalową konstrukcję i specjalną gumkę. To właśnie ona jest najważniejszym elementem akcesorium, ponieważ pozwala podkręcić włoski bez jednoczesnego ryzyka ich uszkodzenia. Do jej produkcji wykorzystuje się wysokiej jakości materiały, które mogą być bez obaw używane w delikatnych okolicach oczu. Nie bez znaczenia jest odpowiednie wyprofilowanie zalotki, dzięki któremu można już za pierwszym razem podkręcić wszystkie rzęsy, nawet te w zewnętrznych kącikach. Aby docisnąć gumkę do włosków, wystarczy przycisnąć dwa uchwyty, zupełnie tak, jak robisz to na przykład w trakcie korzystania z nożyczek.

Jak używać zalotki do rzęs?

Aby uzyskać wymarzony efekt podkręcenia i uniesienia włosków, konieczne jest prawidłowe używanie zalotki do rzęs. Przede wszystkim pamiętaj, aby korzystać z niej jeszcze przed wytuszowaniem ich maskarą, ponieważ kosmetyk zawiera wosk, który może przykleić się do gumki i zniszczyć makijaż. Poza tym stosowanie akcesorium nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Wystarczy chwycić górną linię włosków, delikatnie docisnąć i odczekać przynajmniej 10 sekund. Powtórz krok, tym razem odrobinę nad nasadą rzęs.

Top 3: polecane zalotki do rzęs z oferty eKobieca.pl

1. Deni Carte Złota zalotka do rzęs – znakomity sposób na dodanie włoskom odrobiny skrętu i zmysłowego uniesienia. Idealnie wyprofilowana zalotka do rzęs z metalową konstrukcją jest łatwa w używaniu oraz bez problemu poradzi sobie z podkręceniem włosków nawet w zewnętrznych kącikach oczu.

2. Donegal zalotka do rzęs 4445 – akcesorium wykonane z trwałego, odpornego na korozję metalu, który jest również odporny na przypadkowe uszkodzenia, na przykład w przypadku upuszczenia zalotki do rzęs na ziemię. Z jej pomocą możesz wygodnie, łatwo i szybko podkręcić włoski.

3. Golden Rose zalotka do rzęs – zalotka umożliwia bezpieczne i efektowne uniesienie oraz podkręcenie rzęs już u samej nasady, a do tego została wykonana z trwałego materiału. W zestawie z akcesorium otrzymujesz również zapasową gumkę, dzięki czemu zakupiony produkt posłuży Ci jeszcze dłużej.

Dlaczego warto robić zakupy w sklepie eKobieca.pl?

Jeśli chcesz zafundować sobie kosmetyki i akcesoria do makijażu lub produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i paznokci, to w sklepie eKobieca.pl z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nasz asortyment obejmuje tysiące różnorodnych produktów od najlepszych marek – Golden Rose, Paese, Mokosh, Miya, Hakuro, Skin79, Makeup Revolution, NeoNail i wielu innych producentów, którzy cieszą się popularnością wśród kobiet nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Na tym jednak nie koniec! W eKobieca.pl możesz nieustannie korzystać z atrakcyjnych promocji, a w przypadku jakichkolwiek problemów skontaktować się z naszym profesjonalnym biurem obsługi klienta, które jest czynne od poniedziałku do piątku.

pixel