Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 6 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 6 5g

9,80 zł16,89 zł
1,96 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 1 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 1 5g

9,80 zł16,89 zł
1,96 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 4 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 4 5g

9,80 zł16,89 zł
1,96 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 2 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 2 5g

9,80 zł16,89 zł
1,96 zł / g

Lampy do paznokci LED

( ilość produktów: 23 )

Lampa LED to jedno z najważniejszych akcesoriów potrzebnych do wykonania trwałego i estetycznego manicure lub pedicure hybrydowego. Tego typu urządzenie oprócz lakierów hybrydowych pozwala utrwalić także żele oraz akryle. W naszym sklepie zebraliśmy szeroki wybór lamp - odpowiednich zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Proponujemy modele o różnej mocy i wielkości, dzięki czemu każda miłośniczka pięknych paznokci będzie mogła wybrać urządzenie najlepiej dopasowane do swoich potrzeb. Są wśród nich zarówno lampy “salonowe”, jak i niewielkie urządzenia, które można spakować nawet do torebki. Większość z nich można stosować i w przypadku dłoni, i stóp. Nasze lampy pięknie utrwalą lakier i pozwolą cieszyć się eleganckim, estetycznym oraz odpornym na uszkodzenia manicure lub pedicure przez wiele dni. Ponadto odznaczają się one wysoką jakością i długim czasem eksploatacji - przy prawidłowym użytkowaniu lampa może doskonale spełniać swoje zadanie nawet przez kilkanaście lat.

Lampy do paznokci LED to wygodne, bezpieczne i praktyczne rozwiązanie dla każdego

Odpowiedni dobór lampy do utwardzania ma ogromny wpływ na ostateczny wygląd manicure lub pedicure. A ponieważ tego typu urządzenie zazwyczaj nabywamy na lata, warto starannie przemyśleć jego wybór.

Oto atuty lamp LED dostępnych w naszej ofercie:

  • nadają się do utwardzania zarówno lakierów hybrydowych, jak i żeli czy akryli,
  • działają szybko i równomiernie,
  • emitowane przez nie białe światło nie męczy wzroku,
  • zazwyczaj nadają się do stosowania zarówno w przypadku dłoni, jak i stóp,
  • odznaczają się długim czasem eksploatacji - z powodzeniem można je stosować przez kilka, a nawet kilkanaście lat,
  • są energooszczędne,
  • zazwyczaj posiadają wbudowany timer z kilkoma trybami do wyboru,
  • posiadają dodatkowe przydatne funkcje, takie jak sensor ruchu czy kilka poziomów mocy,
  • są dostępne w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu mogą sobie na nie pozwolić nie tylko osoby profesjonalnie zajmujące się stylizacją paznokci, lecz także te chcące używać urządzenia w domowym zaciszu.

Szukasz lampy dla siebie? Oto nasi faworyci

Lampa Salon 4 90W UV/LED marki SunOne to produkt najwyższej generacji. Świetnie sprawdza się ona do utwardzania lakierów hybrydowych, żeli oraz innych preparatów światłoutwardzalnych. Urządzenie emituje białe światło, które nie męczy wzroku. Posiada wbudowany timer, sensor ruchu oraz tryb, w którym po uruchomieniu moc lampy stopniowo rośnie przez 99 sekund. Może być stosowana zarówno do wykonywania manicure, jak i pedicure.

Lampa UV LED 24W/48W marki Elisium to urządzenie posiadające dwustopniową regulację mocy - może działać w trybie 24 W lub 48 W. Świetnie nadaje się ona do utwardzania lakierów hybrydowych, żeli, a także innych preparatów światłoutwardzalnych. Emitowane przez urządzenie białe światło nie męczy wzroku. Możliwe jest ustawienie optymalnego czasu pracy lampy - do wyboru mamy 5, 30 lub 60 sekund. Lampa pozwala na wygodne wykonywanie zarówno manicure, jak i pedicure.

LED 22W/48 to lampa, która posiada moc 22 W, lecz pozwala na utwardzenie w takim samym czasie, w jakim działają urządzenia o mocy 48 W. Emituje ona białe światło o długości fali 365 nm oraz 405 nm jednocześnie. Charakteryzuje się sensorem ruchu, trzeba trybami pracy oraz długą żywotnością. W zestawie posiada zasilacz, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.

pixel