Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 4 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 4 5g

9,80 zł16,89 zł
1,96 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 6 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 6 5g

9,80 zł16,89 zł
1,96 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 5 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 5 5g

9,80 zł16,89 zł
1,96 zł / g

Frezy ceramiczne do paznokci

( ilość produktów: 31 )

Utrzymanie nienagannego, zadbanego wyglądu paznokci wymaga sporej systematyczności w wykonywaniu manicure’u (lub pedicure’u) oraz innych zabiegów pielęgnacyjnych. Nawet najtrwalsze zdobienie po pewnym czasie traci ładny wygląd – choćby ze względu na nieustanny i naturalny proces wzrostu płytki paznokciowej. Przed nałożeniem nowej warstwy lakieru lub żelu trzeba jednak starannie usunąć poprzednie – a najprostszym sposobem na dokładne oczyszczenie powierzchni paznokcia jest zastosowanie frezarki z odpowiednią końcówką roboczą, czyli frezem. Jeśli zależy Ci na delikatnym i ostrożnym zdjęciu starych warstw manicure’u, tak by nie uszkodzić powierzchni paznokcia, wybierz frezy ceramiczne. Będą one znakomite także do wygładzenia skórek i usunięcia zrogowaciałego naskórka. Wykonane ze stali nierdzewnej, z cyrkonową końcówką roboczą frezy zapewniają wysoki komfort, ponieważ nie rozgrzewają się w czasie pracy frezarki. W tej kategorii prezentujemy ceramiczne frezy o wielu grubościach ziarna, dostępne w postaci pojedynczych sztuk, dzięki czemu łatwo skompletujesz z ich pomocą potrzebny zestaw.

Frezy ceramiczne do paznokci – najważniejsze cechy

 • Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają im trwałość i długą żywotność.
 • Są odporne na zniszczenie podczas sterylizacji oraz dezynfekcji.
 • Bardzo delikatne dla płytki paznokciowej, umożliwiają usuwanie warstw starego manicure’u bez naruszania struktury samego paznokcia.
 • Doskonale radzą sobie z oczyszczaniem pozostałości lakierów hybrydowych, żelowych i akrylowych.
 • Drobna struktura końcówek roboczych sprawia, że „ściągają” usuwany materiał, zamiast go ścierać.
 • Skutecznie eliminują zrogowacenia i martwy naskórek, dając efekt estetycznego, gładkiego obramowania paznokcia.
 • Znakomicie nadają się do prac drobnych, wymagających wysokiej precyzji.
 • Zapewniają wyższy komfort zabiegu, bez uczucia bólu lub gorąca, ponieważ nie generują drgań i nagrzewają się pod wpływem tarcia.
 • Dzięki standaryzowanej średnicy pasują do większości frezarek na rynku i mogą być mocowane w głowicach typu „twist and lock”.
 • Dostępne są w wielu wariantach – z końcówkami w formie stożka, kulki czy też zaokrąglonego walca – co pozwala dobrać odpowiedni rodzaj frezu do wykonywanych prac.
 • Ceramiczna końcówka jest bezpieczna dla alergików uczulonych na metal.
 • Możliwość zakupu na sztuki pozwala na doposażenie kosmetycznego warsztatu w aktualnie potrzebne rozmiary i rodzaje frezów.

Top 3: polecane frezy ceramiczne do paznokci z oferty eKobieca.pl

Poniżej przedstawiamy najchętniej wybierane produkty z kategorii frezów cyrkonowych.

 1. SunOne Frez Ceramiczny stożek-delikatny – polecany do oczyszczania płytki z pozostałości różnego rodzaju lakierów (hybrydowych, akrylowych) i żelów, świetnie sprawdzi się także podczas finalnego oszlifowania paznokci przedłużanych w celu nadania im pożądanego kształtu.
 2. W zestawie akcesoriów do frezarki warto uwzględnić ponadto Deni Carte frez ceramiczny Łezka M zielony (zielone oznaczenie wskazuje na grubsze ziarno końcówki roboczej). Frezy o takim kształcie pozwalają na pracę zarówno z warstwami starego lakieru, jak i skórkami – ułatwiają m.in. łatwiejsze wygładzanie skórek u nasady paznokci. Bez trudu usuną nawet mocno zgrubiały naskórek ze stóp (w tym odciski lub zrogowaciałą skórę pięt).
 3. Przy kompletowaniu własnego zestawu akcesoriów zwróć uwagę również na Elisium Frez ceramiczny. Dzięki spiralnemu ułożeniu ząbków końcówki roboczej znacznie ogranicza on generowanie nieprzyjemnych dla paznokcia drgań. W części szczytowej końcówka robocza ma kształt zaokrąglonego stożka – ułatwia zatem precyzyjniejszą pracę przy wale paznokciowym. Wyższa precyzja idzie w parze z dużą wytrzymałością mechaniczną i odpornością na zużycie.
pixel