Darmowa dostawa od 49,99 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 8 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 8 5g

9,80 zł16,89 zł
1,96 zł / g

Zestaw frezów do paznokci

( ilość produktów: 4 )

Na wygodę i efekty pracy z frezarką do paznokci w równym stopniu wpływają jakość samego urządzenia i dostęp do szerokiej gamy akcesoriów. Wśród nich zdecydowanie najważniejsze okazują się wymienne końcówki, czyli frezy. Składają się one z trzpienia – wykonywanego ze stali nierdzewnej – oraz końcówki roboczej, najczęściej ceramicznej (wytwarzanej z cyrkonu) lub diamentowej. W jednym zestawie możesz zamówić nawet kilkadziesiąt frezów, które różnią się między sobą wielkością i kształtem końcówek roboczych – do najczęściej wybieranych należą stożki, stożki zaokrąglone, szpice, walce, kulki oraz łezki. Kształt to jednak nie wszystko – frezy mają także zróżnicowaną grubość ziarna, dla ułatwienia oznaczaną kolorami. Wystarczy nabyć jeden zestaw, aby natychmiast rozszerzyć możliwości frezarki. Warto wiedzieć o tym, że na rynku dostępne są również nieco inaczej wyglądające frezy kamienne, przeznaczone do pracy zarówno na mokro, jak i na sucho. Wszystkie są wielorazowe i niezwykle trwałe – można zatem wielokrotnie poddawać je czyszczeniu oraz dezynfekcji.

Zalety zestawów frezów do paznokci

 • Znacznie zwiększają zakres prac możliwych do realizacji przy pomocy tej samej frezarki.
 • Charakteryzują się dużym zróżnicowaniem zarówno technologii, w których zostały wykonane, jak i kształtów końcówek roboczych.
 • Dzięki wysokiej jakości materiałom zapewniają doskonałe parametry pracy.
 • Obejmują szeroką gamę końcówek o różnej grubości ziarna.
 • Dzięki standardowym oznaczeniom kolorystycznym ułatwiają szybki wybór frezu o właściwym ziarnie.
 • Są wszechstronne – można używać ich do opracowywania i czyszczenia płytki paznokciowej, wygładzania skórek, usuwania zrogowaciałego naskórka i odcisków, polerowania paznokcia czy też nadawania kształtu.
 • Pozwalają na dobranie końcówki ściśle do aktualnych potrzeb (np. wygładzanie, praca z większą precyzją, łatwiejsze oczyszczanie trudno dostępnych miejsc wokół paznokcia).
 • Wykazują się wysoką trwałością, odpornością na zużycie oraz uszkodzenia mechaniczne.
 • Można je wielokrotnie dezynfekować i sterylizować.
 • Przeznaczone są zarówno do pracy na szybkich, jak i wolniejszych obrotach.
 • Ze względu na uniwersalne rozmiary (średnice trzpienia) pasują do większości popularnych modeli frezarek na rynku.
 • W wielu przypadkach zestaw frezów jest oferowany w niższej cenie, niż produkty kupowane na sztuki.

Top 3: polecane zestawy frezów do paznokci z oferty eKobieca.pl

Zakup zestawu frezów do paznokci wyprodukowanych przez czołowe marki to inwestycja na dłuższy czas – trwałe końcówki robocze charakteryzują się bowiem bardzo wysoką żywotnością.

 1. SunOne Frezy Diamentowe 30 sztuk. Te końcówki do frezarki produkowane są w Polsce, a w komplecie znalazły się wszystkie kształty, rozmiary i grubości ziarna, których możesz potrzebować w codziennej pracy – zamknięte dodatkowo w estetycznym i poręcznym opakowaniu.
 2. Równie atrakcyjną propozycją jest zestaw frezów 30 szt. AG131D. Komplet zawiera pełen przegląd diamentowych frezów o różnych kształtach końcówek roboczych, pasujących do większości urządzeń na rynku – w tym przede wszystkim wyposażonych w głowice typu „twist and lock”.
 3. Bardzo ciekawą propozycją jest też mniejszy zestaw frezów 6 szt. Mimo niewielkiej liczby końcówek zawiera on wszystkie najważniejsze ich kształty – w tym walec, łezkę czy stożek. Z tego względu komplet ten będzie znakomitą propozycją nawet dla osób, które posiadają w domu własną frezarkę do paznokci i samodzielnie wykonują prace w zakresie pielęgnacji płytki paznokciowej, skórek, czy też skóry na stopach i dłoniach. Co ważne – żadne z tych frezów nie nagrzewają się pod wpływem tarcia, zatem nie stwarzają ryzyka podrażnień.
pixel