Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pędzle do różu

( ilość produktów: 36 )

Makijaż to sztuka, którą kobiety zgłębiają od lat. Perfekcyjny wygląd to nie tylko estetyka, ale również lepsze samopoczucie i pewność siebie. Chociaż część kobiet obawia się modelowania za pomocą różu i bronzera, to przy ich pomocy można uzyskać spektakularne efekty. Pędzle do różu i bronzera są jednymi z większych, znajdujących się w zestawach do makijażu twarzy. Bronzer, róż i rozświetlacz powinny być nakładane na większe części twarzy, np. na kości policzkowe w przypadku różu czy na wgłębienia na policzkach, jeśli chodzi o preparaty brązujące.

Pędzle ułatwiające aplikację kosmetyków

Niekiedy decydujemy się na całościowe przyciemnienie twarzy, nadając jej lekką nutkę opalenizny, dlatego pędzle do bronzera powinny ułatwiać aplikację kosmetyków na dużych powierzchniach skóry. Jest to bardzo ważne ze względu na równomierne pokrycie, aby nie tworzyły się “sztuczne” odcięcia i nienaturalne załamania. Pędzle do nakładania różu i bronzera najczęściej mają owalny kształt i są gęste, dzięki czemu przy ich pomocy można wykonać również precyzyjne konturowanie twarzy, mieszając jasne i ciemne odcienie kosmetyków. Pozwala to na podkreślenie łuków kości policzkowych, a nawet optyczne wyszczuplenie twarzy.

Na co zwrócić uwagę, wybierając pędzle do różu i bronzera?

Wybierając pędzle do różu i bronzera, warto zwrócić uwagę na ich kształt i rodzaj włosia. Doskonale sprawdzają się pędzle do różu z naturalnego włosia (np. Hakuro) - są miękkie, nie podrażniają twarzy i umożliwiają delikatne nakładanie kosmetyków, zarówno różu sypkiego, jak i w kremie. Decydując się na kosmetyki w kremie, należy mieć na uwadze, że pędzle powinny umożliwiać ich nakładanie bez pozostawiania smug i rozcierania podkładu czy wcześniej użytego korektora. Poza proponowanymi pędzlami z naturalnego włosia w naszej drogerii znajdziesz również warianty wykonane z tworzyw syntetycznych.

Jakie marki znajdziesz w asortymencie naszego sklepu?

W naszej drogerii internetowej przykładamy ogromną wagę do tego, aby asortyment był najwyższej klasy. Dzięki temu nasi klienci mają 100% pewność, że otrzymują produkt sprawdzony, bezpieczny oraz dopasowany do indywidualnych wymagań. Posiadamy pędzle do nakładania różu oraz preparatów brązujących różnych producentów np. Jessup, Kavai, Makeup Revolution, Hulu, Boho Beauty, Kozłowski, Donegal, aby zapewnić wszystkim odbiorcom szeroki wybór.

pixel