Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 7 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 7 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 8 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 8 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 1 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 1 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 3 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 3 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 6 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 6 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g

Bazy pod makijaż

( ilość produktów: 54 )

Baza pod makijaż. Jak wybrać dobrą bazę pod makijaż?

Baza pod makijaż daje na skórze niesamowite efekty. Jeżeli na co dzień nakładasz na twarz staranny makijaż i chcesz, aby pozostał w idealnym stanie przez wiele godzin, to zdecydowanie tak - powinnaś używać bazy pod makijaż. To kosmetyk, który świetnie przygotowuje twarz do makijażu, tworząc dla niego doskonałą podstawę oraz utrzymując świetlisty wygląd cery. Pokrywając twarz transparentną bazą, przygotowujesz idealne tło pod makijaż. Dzięki temu nałożone na Twarz kosmetyki zdecydowanie lepiej się trzymają, a Twój make up pozostaje dobrze utrwalony przez cały dzień. Baza może dodatkowo nawilżać, odżywiać i napinać skórę, dzięki czemu jej wygląd poprawi się właściwie natychmiast po jej zastosowaniu.

Jak działają bazy pod makijaż?

Wiele kobiet często rezygnuje z używania bazy pod makijaż w makijażu dziennym, ale w makijażu wieczorowym czy na większe okazje baza jest jednym z  kluczowych etapów makijażu. Dlaczego?

Bazy pod makijaż mają naprawdę bardzo lekką konsystencję i pokrywają skórę cieniutkim filmem, który sprawia, że cera staje się idealnie gładka. Kosmetyk wypełnia linie mimiczne, dzięki czemu drobne zmarszczki stają się mniej widoczne. Baza delikatnie matuje skórę, która natychmiast staje się gładsza, a jakiekolwiek niedoskonałości przestają być widoczne. Jest to jeden z niewielu kosmetyków do makijażu, który warto aplikować palcami. Delikatny masaż pobudzi krążenie, a baza jeszcze lepiej wniknie w skórę.

Rodzaje baz pod makijaż

Najczęściej bazy pod makijaż są całkowicie bezbarwne, dlatego nadają się do każdego koloru cery, jednak jeżeli chcesz z jej pomocą poradzić sobie z jakimś konkretnym problemem, to wypróbuj bazy kolorowe. Na przykład bazy zielone ukrywają zaczerwienienia, a bazy różowe dodają blasku zmęczonej, poszarzałej skórze. W drogerii ekobieca.pl oferujemy wiele różnych rodzajów baz pod makijaż. Wśród naszych produktów możemy wyróżnić bazy:

  • wygładzające, rozświetlające,
  • matujące i neutralizująca zaczerwienienia,
  • wygładzająco-matujące,
  • wygładzająco-wypełniające,
  • wygładzająco-rozświetlająca,
  • nawilżająco-wygładzające,
  • nawilżająco-rozświetlające,
  • matująca i minimalizująca pory,
  • wygładzająco-korygujące,
  • matująco-korygujące.

Tak szeroki wybór baz sprawia, że z pewnością znajdziesz taką, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania i pozwoli Ci wykonać perfekcyjny, trwały makijaż.

Popularne marki: bazy pod makijaż Golden Rose, bazy pod makijaż Paesebazy pod makijaż Bell, bazy pod makijaż Catricebazy pod makijaż Lumenebazy pod makijaż Gosh

pixel