Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 1 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 6 5g

10,13 zł16,89 zł
2,03 zł / g
MIRACULUM  Asta. Plankton C Shot koncentrat do twarzy 10ml

  • MIRACULUM Asta. Plankton C Shot koncentrat do twarzy  Cechy charakterystyczne 97% składników naturalnych zwiększa antyoksydacyjną ochronę skóry  zapobiega negatywnym skutkom stresu cywilizacyjnego odżywia redukuje zaczerwienienia wyrównuje koloryt
Producent: MIRACULUM
Kod katalogowy: 60677
15,99 zł
/ szt. brutto
cena jednostkowa:1,60 zł / ml
Łatwy zwrot towaru w ciągu100 dni od zakupu bez podania przyczyny
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Darmowa dostawa od199,00 zł

MIRACULUM Asta. Plankton C

Shot koncentrat do twarzy

Cechy charakterystyczne

  • 97% składników naturalnych
  • zwiększa antyoksydacyjną ochronę skóry
  • zapobiega negatywnym skutkom stresu cywilizacyjnego
  • odżywia
  • redukuje zaczerwienienia
  • wyrównuje koloryt
  • nawilża

Dowiedz się więcej o MIRACULUM Asta. Plankton C Shot koncentrat do twarzy

MIRACULUM Asta. Plankton C Shot koncentrat do twarzy to produkt, dzięki któremu Twoja skóra odzyska witalność i blask! Zawarte w shocie składniki sprawią, że skóra stanie się wyjątkowo miękka, nawilżona. Dodatkowo witamina C, która wykazuje silne działanie rozjaśniające i depigmunetujące, dzięki czemu skóra ujednolica się i wyrównuje kolor.

Składniki aktywne

  • astaplankton doskonale wiąże skórę w naskórku, posiada silne działanie opóźniające starzenie
  • olej z pestek winogron działa wyjątkowo zmiękczająco, nawilżająco
  • witamina C wykazuje działanie rozjaśniające, odżywia skórę
  • skwalan intensywnie nawilża, natłuszcza i zmiękcza skórę

Sposób użycia

Nałóż cienką warstwę shotu na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Całą zawartość należy zużyć zaraz po otwarciu. Najlepsze efekty uzyskasz, stosując 3-4 razy w tygodniu.

Skład MIRACULUM Asta. Plankton C Shot koncentrat do twarzy

Ingredients (INCI)Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Ascorbyl Tetraisopalmitate (tetraizopalmitynian askorbylu), Squalane (skwalan), Distarch Phosphate, Propanediol, Vitis Vinifera Seed Oil (olej z pestek winogron), Glycerin (gliceryna), Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Helianthus Annuus Seed Oil (olej z pestek słonecznika), Phenoxyethanol, Haematococcus Pluvialis Extract (ekstrakt z alg), Ethylhexylglycerin, Tocopherol (witamina E), Beta-Sitosterol, Squalene (skwalen), Sodium Hydroxide, Limonene, Linalool, Parfum, CI 14700, CI 15985, CI 19140

Pojemność 10 ml

Producent: Miraculum S.A.

Aleje Jerozolimskie 184 B
02-486 Warszawa

Serum
do twarzy
nawilża
wyrównuje koloryt skóry
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
pixel