MIRACULUM Asta. Plankton C Shot koncentrat do twarzy 10ml
- MIRACULUM Asta. Plankton C Shot koncentrat do twarzy Cechy charakterystyczne 97% składników naturalnych zwiększa antyoksydacyjną ochronę skóry zapobiega negatywnym skutkom stresu cywilizacyjnego odżywia redukuje zaczerwienienia wyrównuje koloryt
MIRACULUM Asta. Plankton C
Shot koncentrat do twarzy
Cechy charakterystyczne
- 97% składników naturalnych
- zwiększa antyoksydacyjną ochronę skóry
- zapobiega negatywnym skutkom stresu cywilizacyjnego
- odżywia
- redukuje zaczerwienienia
- wyrównuje koloryt
- nawilża
Dowiedz się więcej o MIRACULUM Asta. Plankton C Shot koncentrat do twarzy
MIRACULUM Asta. Plankton C Shot koncentrat do twarzy to produkt, dzięki któremu Twoja skóra odzyska witalność i blask! Zawarte w shocie składniki sprawią, że skóra stanie się wyjątkowo miękka, nawilżona. Dodatkowo witamina C, która wykazuje silne działanie rozjaśniające i depigmunetujące, dzięki czemu skóra ujednolica się i wyrównuje kolor.
Składniki aktywne
- astaplankton doskonale wiąże skórę w naskórku, posiada silne działanie opóźniające starzenie
- olej z pestek winogron działa wyjątkowo zmiękczająco, nawilżająco
- witamina C wykazuje działanie rozjaśniające, odżywia skórę
- skwalan intensywnie nawilża, natłuszcza i zmiękcza skórę
Sposób użycia
Nałóż cienką warstwę shotu na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Całą zawartość należy zużyć zaraz po otwarciu. Najlepsze efekty uzyskasz, stosując 3-4 razy w tygodniu.
Skład MIRACULUM Asta. Plankton C Shot koncentrat do twarzy
Ingredients (INCI): Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Ascorbyl Tetraisopalmitate (tetraizopalmitynian askorbylu), Squalane (skwalan), Distarch Phosphate, Propanediol, Vitis Vinifera Seed Oil (olej z pestek winogron), Glycerin (gliceryna), Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Helianthus Annuus Seed Oil (olej z pestek słonecznika), Phenoxyethanol, Haematococcus Pluvialis Extract (ekstrakt z alg), Ethylhexylglycerin, Tocopherol (witamina E), Beta-Sitosterol, Squalene (skwalen), Sodium Hydroxide, Limonene, Linalool, Parfum, CI 14700, CI 15985, CI 19140
Pojemność 10 ml
Producent: Miraculum S.A.
Aleje Jerozolimskie 184 B
02-486 Warszawa