Clavier
Frez diamentowy do manicure tęczowy
płomień
Cechy charakterystyczne
- wykonany jest z najwyższej jakości materiałów - specjalnej, twardej, dobrze hartowanej stali nierdzewnej
- można w sposób bezpieczny sterylizować oraz dezynfekować
- uniwersalna średnica trzpienia
- pasuje do każdej frezarki z głowicą typu “twist and lock”
Dowiedz się więcej o frezie diamentowym Clavier
Wyjątkowy frez diamentowy, którego design jest niepowtarzalny - pełen tęczowych kolorów i wyposażony w nasyp kruszywa diamentowo-szafirowego. To narzędzie zostało stworzone z myślą o profesjonalnym użytku, zapewniając doskonałe efekty podczas precyzyjnego obrabiania paznokci.
Jego wyjątkowy wygląd na pewno przyciągnie uwagę Twoich klientów, a także pozwoli wyróżnić się w świecie kosmetycznym. Ten frez doskonale pasuje do większości frezarek, co sprawia, że jest łatwy w użyciu i z łatwością zintegruje się z Twoim zestawem narzędzi. Dzięki niemu osiągniesz profesjonalne rezultaty, nadając paznokciom piękny wygląd i dopracowany detal.
Podkreślamy, że ten wyjątkowy frez diamentowy jest przeznaczony tylko i wyłącznie do profesjonalnego użytku, a jego niezwykły design z pewnością przyciągnie wzrok Twoich klientów, nadając Twojej pracy charakterystyczny styl. To doskonały sposób, aby wyróżnić się w branży kosmetycznej i zyskać uznanie za swoją precyzyjną i artystyczną pracę.
Wymiary
- długość całkowita: 44,5mm
- długość trzpienia: 34mm
- długość powierzchni roboczej: 7mm
- średnica trzpienia: 2,35mm
Kępki rzęs i lakiery hybrydowe Clavier
Kosmetyki Clavier zdobywają coraz większą popularność ze względu na niskie ceny, szeroki asortyment i dobrą jakość.
W ofercie marki Clavier znajdziemy:
- lakiery hybrydowe
- sztuczne rzęsy
- pędzle do makiajżu
- akcesoria - aplikatory, pilniki, pęsety, gąki
Sztuczne rzęsy Clavier
Sztuczne rzęsy Clavier sa bardzo chętnie wykorzystywane do makijaży przez profesjonalnych wizażystów. Zróżnicowane kształty i rozmiary rzęs na pasku i kępek umożliwiają dopasowanie rzęs do wszystkich kształtów i wielkości oczu.
Pochłaniacz pyłu Clavier
Jednym z bestsellerów w drogerii eKobieca jest pochłaniacz pyłu, który jest niezbędny podczas wykonywania manicure. Ponad 90% pyłu jest wchłaniane do pochłaniacza.
Opinie klientów o pochłaniaczu Clavier:
"Jest świetny! Cichy, doskonale zbiera pyl! Bardzo polecam ☺"
"Dobry, sprawdzony produkt ;)"