GOSH Kohl Eye Liner
Kredka do oczu
Black
Waga 1,1g
- Trwała
- Mocna pigmentacja koloru
- Matowa
- Łatwa aplikacja
Delikatna, miękka i kremowa kredka do oczu GOSH Kohl Eye Liner zapewni Ci piękny makijaż oka. Dostępne kolory, to kolory podstawowe, klasyczne, które w fantastyczny sposób wykończą detale makijażu. Doskonale komponują się z różnymi odcieniami cieni, żeli czy pyłków.
Kredka zawiera nietłuste olejki MTC, które powodują gładkie i równomierne rozprowadzenie pigmentów koloru oraz łatwą aplikacje. Oprócz tego została w zbogacona w pielęgnującą witaminę E.
Kredka bardzo długo utrzymuje się na oku, nie kruszy się, nie odbija, nie ściera.
Angelika, Czemierniki
Kredka godna polecenia. Kolor trwały i inensywny. Nie podrażnia wrażliwych oczu. Nie ściera się. Miękka, dzięki czemu łatwo zrobić kreskę.
Agnieszka, Limanowa
rewelacyjna kredka nie rozmazuje sie na oku nie odbija sie na powiece trwała, przy tym miękka po prostu moja ulubiona
Katarzyna, Chorzów
Jestem bardzo zadowolona z tej kredki, jest bardzo miękka i wystarczająco trwała.
Diana, Szczecin
Kolor piękny i głęboki, jednak u mnie po ok. godzinie odbija się na powiekach i nawet matująca baza nie pomaga. Niestety nie zdała u mnie egzaminu.
Opinie o GOSH, Kohl Eye Liner, Kredka do oczu, Black - czarna
4.50
Liczba wystawionych opinii: 4
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz
5 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
w naszym programie lojalnościowym.
53
40
31
20
10
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
Napisz swoją opinię