Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 8 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 8 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 4 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 4 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 1 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 1 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g

AKCJA ZWIERZAKI - zakupy, które pomagają zwierzętom

2021-10-01
AKCJA ZWIERZAKI - zakupy, które pomagają zwierzętom

Właśnie startuje kolejna edycja AKCJI ZWIERZAKI. Jej nadrzędnym celem jest wsparcie bezdomnych, chorych i skrzywdzonych zwierząt. Przed nami VI edycja. Pomagamy już od 5 lat, a dzięki zaangażowaniu naszych klientów i zaprzyjaźnionych marek, wiemy że ma to sens. Z roku na rok do akcji przyłącza się coraz więcej osób i firm kosmetycznych, którym los skrzywdzonych zwierząt nie jest obojętny. I tak, w poprzednim roku udało nam się zebrać prawie 6 tysięcy złotych na rzecz milusińskich! Z całego serca dziękujemy za tak liczny odzew i nieśmiało liczymy na to, że tym razem będzie podobnie.

Wspieramy Fundację EX LEGE

W tym roku naszym beneficjentem jest Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE. Fundacja skupia profesjonalistów i miłośników zwierząt. Ratuje i pomaga chorym, maltretowanym i upodlonym zwierzętom na terenie całej Polski. Mowa tu zarówno o zwierzętach towarzyszących, jak też dzikich czy gospodarczych. 

Większość z nich trafiając pod skrzydła EX LEGE wymaga długotrwałego leczenia i opieki. Wolontariusze pomagają im także na nowo zaufać ludziom, by w przyszłości mogły znaleźć kochający dom.

Fundacja EX LEGE działa na wielu płaszczyznach. Jedną z nich jest poszerzanie świadomości ludzi w kwestiach humanitarnego traktowania zwierząt i poszanowania ich praw. Niezwykle istotne są także działania mające na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa o tym, jak ważna jest sterylizacja bezpańskich zwierząt. 

To tylko ułamek z działań jakich podejmują się członkowie Fundacji, by zwierzęta żyły godnie. Każde wsparcie jest więc na wagę złota. 

Biorąc pod uwagę aktywność członków Fundacji na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE i wysiłek jaki każdego dnia wkładają w polepszenie warunków życia zwierząt zdecydowaliśmy, że to właśnie do Nich trafi kwota, jaką uda się zebrać w trakcie trwania VI edycji AKCJI ZWIERZAKI.

Zaangażowanie

Za każdym razem do naszej akcji do naszej akcji dołączają marki kosmetyczne. W tym roku jest podobnie. Nasze działania wspierają topowi producenci, których kosmetyki uwielbiamy, a Wy bardzo chętnie po nie sięgacie. Razem z nami zwierzakom pomagają:

Jak możesz pomóc?

Pomaganie przez kupowanie, tak najłatwiej określić warunki naszej akcji na rzecz zwierząt. Wystarczy, że robiąc zakupy w naszej drogerii (ekobieca.pl) użyjesz kodu ZWIERZAKI2021. Ty dostaniesz 5% rabatu na swoje zamówienie, a kolejne 5% jego wartości zostanie przekazane na pomoc podopiecznym Fundacji EX LEGE. Banalnie proste, prawda? :) To jak, dołożysz swoją cegiełkę?

Jeżeli w najbliższym czasie nie planujesz uzupełniać swojej toaletki, to nic straconego. Przekaż info o AKCJI ZWIERZAKI w świat. Pomagać można na wiele sposobów. Im więcej osób się o niej dowie, tym lepiej.

Każda forma wsparcia jest dla nas niezwykle ważna, dlatego DZIĘKUJEMY WAM ZA POMOC!

ekobieca team.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021
pixel