Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Każda z nas słyszała zapewne o cudownych właściwościach oleju arganowego, który jest prawdziwym eliksirem młodości. Preparat niweluje oznaki starzenia się skóry i nadaje jej piękny, młody wygląd. Serum do twarzy GlySkinCare nie tylko zawiera w sobie ten drogocenny olej, lecz także wyposażony jest w kwas hialuronowy oraz witaminę C. Wszystko to sprawia, że preparat jest skutecznym i prostym sposobem, aby odjąć sobie lat. 
Czytaj więcej
Okazuje się, że pomarańcza to nie tylko popularny produkt spożywczy, który możemy dostać w każdym sklepie i zjeść na przekąskę. Z pomarańczy otrzymujemy również różne produkty kosmetyczne, m.in. olejek pomarańczowy, który uzyskiwany jest ze skórki pomarańczy i liści drzewa pomarańczowego. Olejek otrzymywany z kwiatu gorzkiej pomarańczy należy do najcenniejszych i najdroższych olejków eterycznych (aby uzyskać litr, potrzebna jest tona kwiatów pomarańczowych). 
Czytaj więcej

Matka natura obdarzyła nas różnorodnymi dobrodziejstwami, z których człowiek z biegiem wieków nauczył się korzystać. Jednym z nich jest czarnuszka siewna. Olej, który jest pozyskiwany z tej rośliny, ma bogate właściwości i dobroczynny wpływ na ludzki organizm. Jakie cechy posiada czarnuszka i jak ją stosować?

Czytaj więcej
pixel