Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 8 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 8 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 3 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 3 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 1 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 1 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g

Dezynfekcja powierzchni za pomocą chusteczek antybakteryjnych

2020-04-20

Chusteczki antybakteryjne

Chusteczki antybakteryjne to jeden z najbardziej funkcjonalnych sposobów na walkę z bakteriami i wirusami pokrywającymi Twoje dłonie i przedmioty użytku codziennego. Tego typu produkty pozwalają bowiem na swobodne czyszczenie takich obiektów, jak chociażby telefon komórkowy, na którym każdego dnia gromadzą się miliardy bakterii. Obecnie poszczególne modele chusteczek antybakteryjnych różnią się od siebie nie tylko pod względem opakowania czy wielkości, lecz także dokładnego składu środka, jakim zostały nasączone. Dzięki temu jesteś w stanie znaleźć produkt działający korzystnie na Twoje dłonie, jednocześnie usuwając wszystkie zabrudzenia na nich zgromadzone.

Chusteczki antybakteryjne są niezwykle funkcjonalne, ponieważ możesz zabrać je w dowolne miejsce, od pracy, aż po wyjście na dwór czy wizytę w miejscach publicznych, gdzie ryzyko zarażenia się wieloma chorobami jest zdecydowanie największe. Umożliwiają one również skuteczne czyszczenie różnych powierzchni, od wspomnianych smartfonów, aż po klamki, kierownicę czy uchwyty sklepowych wózków będące siedliskiem miliardów bakterii.

Jak używać chusteczek antybakteryjnych i które są najlepsze?

Chusteczki antybakteryjne mogą występować w bardzo wielu wersjach, od tych mających na celu jedynie usuwanie zabrudzeń gromadzących się na dłoniach w wyniku ciągłego dotykania różnych przedmiotów, aż po takie, które zostały wzbogacone o ekstrakty i inne składniki pielęgnujące skórę podczas jej czyszczenia. Druga opcja jest znacznie lepszym rozwiązaniem nie tylko w sytuacji, gdy posiadasz naturalnie suche ręce, lecz także, jeśli zamierzasz korzystać z takich środków do dezynfekcji nawet kilkanaście razy w ciągu dnia. Wówczas dłonie są narażone na niekorzystny wpływ wielu substancji zawartych w takim produkcie, dlatego ich pielęgnacja staje się absolutną podstawą.

Mycie dłoni za pomocą chusteczek antybakteryjnych wymaga pamiętania o kilku ważnych aspektach. W innym przypadku nawet niewielkie ilości wirusów pozostawione na skórze mogą przyczynić się do szybkiego zarażenia Ciebie i innych.

Jak korzystać z chusteczek antybakteryjnych?

Podczas korzystania z chusteczek antybakteryjnych niezwykle istotne jest pamiętanie o dokładnym wyczyszczeniu całych dłoni, włącznie z przestrzeniami między palcami, jak i paznokciami. Wiele osób zapomina również o górnej części, na której także mogą gromadzić się różnego rodzaju mikroorganizmy. Korzystanie z chusteczek antybakteryjnych jest stosunkowo proste, ponieważ nie wymagają one wycierania rąk o brudny i wilgotny ręcznik. Zużyty egzemplarz możesz następnie wyrzucić, a przy następnym myciu skorzystać z kolejnej chusteczki. Zwykle w większych opakowaniach znajduje się kilkadziesiąt sztuk, które, zakładając częste używanie, mogą wystarczyć Ci na kilka dni lub nawet tydzień. Istnieje także opcja zakupienia mniejszych wariantów swobodnie mieszczących się w torebce czy nawet kieszeni. Takie produkty znajdziesz w drogerii internetowej ekobieca.pl.

Chusteczki antybakteryjne w ekobieca.pl

Chusteczki antybakteryjne kupisz w drogerii internetowej ekobieca.pl w bardzo atrakcyjnych cenach. W skład aktualnego asortymentu naszego sklepu online wchodzi kilka rozmiarów opakowań takich produktów mieszczących od kilkunastu, do kilkudziesięciu sztuk. Poszczególne środki do dezynfekcji tego typu zostały nasączone różnymi substancjami, dlatego jedne z nich pielęgnują dłonie w lepszy sposób niż inne. Takie rozwiązanie pozwala na zakupienie produktu spełniającego Twoje oczekiwania w cenie, którą uwzględnia Twój budżet na ten cel.

Kupowanie chusteczek antybakteryjnych w drogerii internetowej ekobieca.pl to także możliwość załatwienia całego procesu bez wychodzenia z domu, czyli w najwygodniejszy i najbezpieczniejszy sposób. Kupując w naszym sklepie online, możesz zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne produkty za jednym razem w zaledwie kilka minut, w czym pomoże Ci wyszukiwarka oraz przejrzysty podział na kategorie. Środki antybakteryjne dostępne w aktualnej ofercie znajdziesz w dziale Dezynfekcja.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020
pixel