Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 7 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 7 5g

10,13 zł16,89 zł
2,03 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 6 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 6 5g

10,13 zł16,89 zł
2,03 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 1 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 1 5g

10,13 zł16,89 zł
2,03 zł / g

Dobry krem to podstawa pielęgnacji twarzy

2017-08-31
Twarz jest wizytówką każdego człowieka i dlatego powinniśmy odpowiednio o nią dbać. Podstawą do zachowania zdrowego i pięknego wyglądu jest właściwa pielęgnacja. Ważne jest, że musi się ona odbywać regularnie, czyli po prostu codziennie, a najlepiej zarówno rano, jak i wieczorem. Dzięki dobrym kosmetykom, a także systematyczności będziemy w stanie zachować młodość i świeżość przez długie lata. Skóra twarzy jest niezwykle delikatna i cienka, a co za tym idzie bardziej narażona na szkodliwe czynniki zewnętrzne, a także procesy starzenia. Specjalnie dla Was przedstawiamy zatem absolutne bestsellery w pielęgnacji twarzy! Dowiedz się, jakie kremy do codziennej pielęgnacji twarzy są dobre i godne uwagi!
Dobry krem do twarzy nie oznacza drogi Istnieje bardzo mylne przeświadczenie, że dobry krem czy serum musi być drogie. Owszem nie można zaprzeczyć, że produkty z górnej półki są nieskuteczne. Jednak najbardziej istotny jest skład. Często bywa tak, że kremy drogie i kremy o przeciętnej cenie mają bardzo podobne działanie. Dzieje się tak dlatego, że po pierwsze płacimy za markę, czyli za opakowanie, a nie jego zawartość, a po drugie składy kosmetyków nie różnią się znacznie od siebie. Wniosek z tego taki, że przede wszystkim zwracajmy uwagę na skład, a nie na markę kremu. Przede wszystkim warto postawić nawilżający krem do twarzy na noc, krem do twarzy z filtrem na dzień, a dodatkowo zaopatrzyć się w krem pod oczy i serum.
Hity w pielęgnacji twarzy Pod spodem znajdziecie kilka przykładowych produktów, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Dobrych kosmetyków jest naprawdę wiele i, o ile kupowane są w dobrym miejscu, to nie kosztują fortuny. Ostatnio bardzo wiele kobiet zaopatrza się w drogeriach internetowych, ze względu na to, że są one po prostu tańsze. Poznaj prawdziwe bestsellery w pielęgnacji twarzy!
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017

Polecane

Fitomed Krem nawilżający tradycyjny 50g

Fitomed Krem nawilżający tradycyjny 50g

21,99 zł brutto
0,44 zł / ml brutto
pixel