Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 8 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 8 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 7 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 7 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 5 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 5 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 3 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 3 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g

Jak używać środków do dezynfekcji rąk?

2020-04-20

Środki do dezynfekcji


Środki do dezynfekcji sprawdzają się świetnie nie tylko w szpitalach, z którymi często są kojarzone, lecz także w Twoim domu. Podczas epidemii lub po prostu w sytuacji, gdy przebywasz w miejscach publicznych, tego typu preparaty mogą uchronić Cię przed wieloma chorobami. Występują one w różnych formach, od żeli, przez płyny i chusteczki, aż po mydła. Dzięki temu możesz wybrać taki produkt, który odpowiada Twoim aktualnym potrzebom nie tylko pod względem pojemności, lecz także sposobu aplikacji.

Wszystkie rodzaje środków do dezynfekcji znajdziesz w drogerii internetowej ekobieca.pl, gdzie występują one w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu zaopatrzysz się w dowolny wariant preparatu o działaniu antybakteryjnym bez konieczności wychodzenia z domu w zaledwie kilka dni roboczych, jednocześnie zbierając punkty, które następnie wymienisz na kosmetyki z naszej oferty.

Jak używać środków do dezynfekcji?


Środki do dezynfekcji są skuteczne tylko wtedy, gdy używamy ich w odpowiedni sposób. Każdy z nich cechuje się zupełnie innym aplikatorem i ogólną formułą, dlatego korzystanie z poszczególnych produktów antybakteryjnych zależy głównie od ich typu. W przypadku chusteczek sprawa jest niezwykle prosta, ponieważ nie musisz samodzielnie dozować środka, a zużytą sztukę możesz po prostu wyrzucić. Korzystając z żelu, należy wycisnąć taką jego ilość, która pozwoli na dokładne umycie dłoni zarówno od środka, jak i z zewnątrz. Nie można zapominać także o przestrzeniach między palcami i paznokciach, w okolicach których gromadzi się brud, a więc również bakterie. Najtrudniejsze jest korzystanie z mydła antybakteryjnego, które wymaga dostępu do bieżącej wody, a następnie konieczności wytarcia rąk w ręcznik potencjalnie stanowiący kolejne siedlisko szkodliwych mikroorganizmów. To, jaki środek do dezynfekcji wybierzesz, zależy jednak tylko od Ciebie.

Czy środki do dezynfekcji wysuszają skórę?


Środki do dezynfekcji zazwyczaj zawierają alkohol i to w dosyć dużej ilości. Z tego powodu mogą one wysuszać skórę i powodować bolesne pęknięcia. Jeśli zamierzasz używać takich produktów w sposób regularny, kilka razy dziennie, najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na warianty zawierające substancje pielęgnujące dłonie, których nie brakuje na rynku. Tego typu produkty znajdziesz w drogerii internetowej ekobieca.pl w wielu wersjach, dzięki czemu dopasujesz odpowiedni środek antybakteryjny do potrzeb własnej skóry.

Jeśli na co dzień borykasz się z suchymi dłońmi, regularne korzystanie ze środków do dezynfekcji może znacznie pogłębić ten problem. Czasami lepszą opcją jest zdecydowanie się na zwykłe mydła antybakteryjne, które nie zawierają alkoholu i nie wysuszają skóry tak bardzo, jak preparaty z takim związkiem w składzie. Dobrym pomysłem jest także dodatkowe wspomaganie dłoni kremami nawilżającymi, które również znajdziesz w szerokim asortymencie drogerii internetowej ekobieca.pl.

Kup środki do dezynfekcji bez wychodzenia z domu

Obecnie zakup dowolnych środków do dezynfekcji jest niezwykle prosty. W drogerii internetowej ekobieca.pl znajdziesz zarówno żele, jak i płyny, mydła czy nawet chusteczki o działaniu antybakteryjnym. Wystarczy wybrać konkretny produkt, umieścić go w koszyku, a następnie określić, w jaki sposób ma on dotrzeć do Twojego domu. Istnieje opcja zarówno skorzystania z usług kuriera, który dostarczy paczkę pod wskazany adres w ciągu 2-3 dni roboczych, jak i wybrania punktu odbioru, gdzie paczka znajdzie się już nawet następnego dnia od daty zakupu. Dzięki temu możesz zaopatrzyć się w niezbędne środki do dezynfekcji bez konieczności wychodzenia z domu, co jest zdecydowanie najwygodniejszą i najbezpieczniejszą opcją.

Kupując w drogerii internetowej ekobieca.pl, możesz liczyć nie tylko na szybką i bezproblemową wysyłkę, lecz także liczne promocje i naprawdę atrakcyjne ceny wybranych środków do dezynfekcji. Zamawiając dowolne produkty, zbierasz również punkty, które następnie wymienisz na kosmetyki z naszej oferty. Dzięki temu kupowanie staje się nie tylko bezpieczne i wygodne, lecz także bardzo opłacalne.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020
pixel