Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jakie chusteczki antybakteryjne wybrać do dezynfekcji?

2020-04-20

Chusteczki antybakteryjne

Chusteczki antybakteryjne to niezwykle wygodna alternatywa dla żeli do dezynfekcji, które zazwyczaj zajmują nieco więcej miejsca, a ich używanie może trwać odrobinę dłużej. Tego typu produkty można bowiem zabrać ze sobą w dowolne miejsce, od pracy, aż po sklep czy spacer wymagający dotknięcia różnych powierzchni. Nadają się one również do czyszczenia klamek, poręczy i co najważniejsze - telefonów. Nie wszyscy są bowiem posiadaczami wodoodpornego sprzętu, który z powodzeniem można umyć pod bieżącą wodą lub spryskać dużą ilością płynu antybakteryjnego.

Czym jeszcze chusteczki antybakteryjne różnią się od żeli i płynów o podobnym działaniu? Przede wszystkim, nie wymagają one samodzielnego dozowania produktu i pozwalają na realne zobaczenie zabrudzeń zgromadzonych na dłoniach. Oczywiście, kwestia ta dotyczy jedynie kurzu i innych zanieczyszczeń tego typu, a nie wirusów, czy bakterii, jednak w wielu sytuacjach czyszczenie rąk chusteczkami antybakteryjnymi jest znacznie bardziej funkcjonalne niż korzystanie z płynów i żeli.

Chusteczki antybakteryjne i ich rodzaje

Poszczególne chusteczki antybakteryjne dostępne na rynku różnią się od siebie w zależności od wielu czynników. Obecnie liczne firmy prześcigają się w tworzeniu produktów o różnych wymiarach i dodatkowych substancjach mających na celu nawilżanie dłoni zniszczonych przez częste mycie środkami zawierającymi alkohol. Wybieranie takich wariantów jest znacznie lepszym pomysłem niż w przypadku tych, które mają za zadanie jedynie czyścić, a nie pielęgnować. Wówczas higiena idzie w parze ze świadomym podejściem do stanu skóry, na której nie pojawiają się bolesne pęknięcia mogące stanowić źródło kolejnych problemów.

Chusteczki antybakteryjne występują również w wielu wariantach samych opakowań. W drogerii internetowej ekobieca.pl znajdziesz głównie opcje mieszczące w sobie od 15 do 60 sztuk. Mniejsze z nich sprawdzają się doskonale jako produkt zabierany ze sobą w dowolne miejsca, podczas gdy te większe mogą zastępować płyn antybakteryjny, znajdujący się w domu lub pracy. Wszystko zależy wyłącznie od Twoich aktualnych potrzeb.

Chusteczki antybakteryjne bez wychodzenia z domu

Zakup chusteczek antybakteryjnych jest możliwy bez wychodzenia z domu i wcale nie trwa to tak długo, jak mogłoby się wydawać. Drogeria internetowa ekobieca.pl oferuje kilka sposobów wysyłki zamówionych towarów, a niektóre z nich umożliwiają cieszenie się kupionymi artykułami już następnego dnia. Spośród dostępnych metod dostarczenia paczki możesz wybrać również wizytę kuriera, dzięki której nie będziesz musiał opuszczać swojego domu w celu udania się do jednego z licznych punktów odbioru.

W przypadku chusteczek i innych środków do dezynfekcji możliwość zakupu z poziomu własnego komputera jest niezwykle ważna. Jeśli nie chcesz narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo, wybranie opcji doręczenia paczki do własnego mieszkania w ciągu 2-3 dni roboczych, staje się najlepszą możliwą opcją. W ten sposób nie musisz opuszczać domu, dotykać klamek, korzystać z komunikacji miejskiej oraz mieć kontaktu z gotówką, która jest przecież siedliskiem wirusów i bakterii przenoszonych z osoby na osobę.

Chusteczki antybakteryjne w niskiej cenie

Potrzebujesz chusteczek antybakteryjnych w opakowaniu mieszczącym 15 lub 60 sztuk? Kupisz je w drogerii internetowej ekobieca.pl w bardzo atrakcyjnych cenach. Wystarczy wybrać konkretny produkt, umieścić go w koszyku, a następnie określić sposób dostarczenia zamówionego egzemplarza do Twojego domu. Kupując w naszym sklepie online, zyskujesz również punkty, które następnie możesz wymienić na różnego rodzaju kosmetyki i akcesoria dostępne w naszej specjalnej ofercie. Dodatkowo, jeśli Twoje zamówienie przekroczy wartość 199 zł, nie musisz płacić dodatkowo za wysyłkę.
Kupując chusteczki antybakteryjne w większej ilości, również oszczędzasz pieniądze. Duże opakowania wysokiej jakości produktów tego typu wystarczą Ci na naprawdę długi czas, jednocześnie kosztując mniej niż podobne artykuły dostępne w stacjonarnych sklepach. Dodatkowo oszczędzasz również czas, a kupowanie staje się w pełni bezpieczne.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020
pixel