Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 1 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 1 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 8 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 8 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g

Maski ochronne na twarz - co musisz o nich wiedzieć?

2020-04-20

Maseczki ochronne


Maseczki ochronne to jedno z wielu dostępnych rozwiązań chroniących nas i inne, otaczające nas osoby przez rozprzestrzenianiem się chorób. Poszczególne modele takich produktów różnią się od siebie nie tylko ze względu na sam wygląd, lecz także w związku z zastosowanymi materiałami wpływającymi na skuteczność ich działania oraz liczbą warstw. Istnieją bowiem specjalne tkaniny pozwalające na filtrowanie powietrza oraz znacznie bardziej złożone filtry występujące w maseczkach z wyższej półki. W drogerii internetowej ekobieca.pl znajdziesz zarówno wielorazowe, jak i jednorazowe produkty tego typu.
Maski dzielą się również na te wielorazowe, które można prać w wysokich temperaturach oraz jednorazowe, wymagające wyrzucenia po każdej godzinie noszenia. Poszczególne wersje różnią się od siebie także pod względem samego kroju, ponieważ niektóre z nich są prostą, pomarszczoną tkaniną z dwiema gumkami, a inne mają szew przebiegający przez sam środek. Dzięki temu jesteś w stanie znaleźć model dopasowany do swojej budowy twarzy, który pozwoli na wygodne korzystanie w dowolnych warunkach.

Maseczki ochronne na twarz - jak ich używać?

Maseczki ochronne mają za zadanie chronić nas przed zarazkami, jednak jest to możliwe jedynie w sytuacji, gdy korzystamy z nich w sposób prawidłowy. Przede wszystkim, artykuły tego typu powinny szczelnie zakrywać zarówno usta, jak i nos. Ostrożność należy zachować także przy zdejmowaniu zużytej maski, nie łapiąc jej za przód, lecz gumki znajdujące się za uszami. Materiał jest bowiem najbardziej narażony na zbieranie wirusów i bakterii z otoczenia, dlatego może być potencjalnym siedliskiem wszystkich tych mikroorganizmów, przed którymi próbujemy się chronić. Po zdjęciu maski należy zdezynfekować dłonie za pomocą żelu antybakteryjnego lub umyć je mydłem przez czas nie krótszy niż 30 sekund.

Jeśli korzystasz z jednorazowych maseczek ochronnych na twarz, konieczne jest wymienianie ich zgodnie z czasem określonym przez producenta, a zużyte egzemplarze należy wyrzucić do kosza. Maski wielorazowe pozwalają natomiast na swobodne pranie w wysokich temperaturach. Jeśli posiadasz model bez filtra, jest ona w stanie działać skutecznie przez stosunkowo krótki czas, który jednak umożliwi Ci zrobienie zakupów czy “wyjście do ludzi” w innym celu.

Maseczki ochronne na twarz - gdzie kupić?

Maseczki ochronne są dostępne nie tylko w aptekach i hurtowniach dystrybuujących artykuły higieniczne dla medycyny, lecz także w drogeriach internetowych, takich jak ekobieca.pl. W skład aktualnego asortymentu naszego sklepu wchodzi kilka rodzajów maseczek wielorazowych i jednorazowych w klasycznym, białym kolorze. Niektóre z nich można z powodzeniem prać nawet kilkadziesiąt razy, podczas gdy inne nadają się jedynie do ewentualnego odkażania. Posiadamy nie tylko pojedyncze maseczki ochronne na twarz, lecz także komplety składające się z kilku produktów tego typu w nieco korzystniejszej cenie. Możesz kupić je bez żadnych problemów i bez konieczności wychodzenia z domu, co stanowi zdecydowanie najbezpieczniejsze, a czasami jedyne możliwe rozwiązanie.

Maseczki ochronne na ekobieca.pl

W drogerii internetowej ekobieca.pl znajdziesz szeroki wybór maseczek ochronnych, wykonanych z cienkiej bawełny o jednej lub dwóch warstwach. Kupując wybrany produkt z naszej oferty, nie tylko nie musisz wychodzić z domu, lecz także zyskujesz cenne punkty, które następnie możesz wymienić na dowolne kosmetyki i akcesoria przedstawione w oddzielnej kategorii. Wystarczy jedynie wybrać konkretny produkt, umieścić go w koszyku i określić sposób wysyłki spośród kilku dostępnych metod. Drogeria internetowa ekobieca.pl umożliwia skorzystanie zarówno z usług kuriera, który zapuka do Twoich drzwi w ciągu 2-5 dni roboczych, jak i pozostawienia paczki w Paczkomacie lub jednym z tysięcy punktów odbioru nawet następnego dnia. Dzięki temu możesz zaopatrzyć się w maseczki ochronne bez wychodzenia z domu w tak krótkim czasie, jednocześnie oszczędzając pieniądze i zyskując punkty, które niewątpliwie przydadzą Ci się w przyszłości.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020
pixel