Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 6 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 6 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 1 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 1 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 3 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 3 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 2 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 2 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g
CLARESA Lakier hybrydowy French Time 4 5g

CLARESA Lakier hybrydowy French Time 4 5g

8,99 zł16,89 zł
1,80 zł / g

Odżywka Eveline - sposób na suche i łamliwe paznokcie

2017-09-28
Piękne i zadbane paznokcie, wypielęgnowana skóra dłoni - to wizytówka każdej z nas. Niestety, codzienne obowiązki, kontakt z detergentami, niekorzystne czynniki atmosferyczne osłabiają nasze paznokcie. Wszystko to sprawia, że płytka paznokcia staje się łamliwa a jej wygląd nieestetyczny. A przecież każda z nas pragnie pochwalić się światu pięknie wykonanym manicurem i zdrowo wyglądającymi dłońmi. Jak więc zadbać o swoje paznokcie?

Przyczyny łamliwości paznokci
Przyczyn łamliwości paznokcie mogą być bardzo różne. Jeśli zmagamy się z tym problemem powinniśmy zwrócić uwagę na takie czynniki jak:

  • niewłaściwa dieta - zbyt małe dostarczanie organizmowi witamin i minerałów odpowiedzialnych za stan paznokci, zwłaszcza witamin A i C, biotyny i wapnia. Pamiętajmy, że nasz organizm o paznokcie troszczy się na samym końcu, najpierw dostarczy potrzebne substancje w inne miejsca, dlatego warto pomyśleć o dodatkowym wzbogaceniu diety w te składniki; 
  • detergenty - silne substancje chemiczne zawarte chociażby w płynach do zmywania działają destrukcyjnie na płytkę paznokcia, doprowadzając do jej pękania i rozdwajania. W celu uniknięcia tych przykrych konsekwencji codzienne obowiązki wykonujmy w ochronnych rękawiczkach. Zwróćmy też uwagę na skład naszego zmywacza do paznokci, być może zawiera on aceton;
  • choroby - zwłaszcza zaburzenie hormonalne, choroby tarczycy, cukrzyca, łuszczyca;
  • nieodpowiednia pielęgnacja - zbyt mocne piłowanie brzegów paznokci, niewłaściwe nakładanie tipsów, mechaniczne uszkodzenia, nawyk obgryzania paznokci.

Często przyczyny łamliwości paznokci są bardzo indywidualne i trudne do określenia. Jednak właściwa pielęgnacja paznokci i odpowiednia dieta powinny pomóc w walce z tym problemem.

Odżywka Eveline
Zdrowe i mocne paznokcie nie muszą być tylko pięknym zdjęciem z magazynu, możemy je mieć u swoich dłoni. Firma kosmetyczna Eveline opracowała skuteczną odżywkę do paznokci, przeznaczoną zwłaszcza dla tych słabych i łamliwych. Unikalna formuła Strong Nail sprawia, że preparat wnika w głąb płytki paznokcia i regeneruje ją. Paznokieć jest uszczelniony i utwardzony, składniki pobudzają go do szybszego wzrostu. Odżywka Eveline przywraca elastyczność i twardość płytce, zabezpiecza ją i chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Już po dwóch tygodniach kuracji możemy cieszyć się mocnymi, gładkimi i lśniącymi paznokciami. Przestają się łamać, pękać i rozdwajać.

Jak stosować odżywkę Eveline
Kuracja odżywką jest przyjemna i nieskomplikowana. Pierwszego dnia na oczyszczoną płytkę paznokcia nakładamy warstwę odżywki. Drugiego dnia dokładamy kolejną warstwę. Trzeciego zmywamy odżywkę dobrym zmywaczem i powtarzamy zabieg od nowa. Terapia powinna trwać 2 - 3 tygodnie. Zauważalne efekty w postaci wzmocnionych paznokci zauważymy już po kilkunastu dniach.

Środki ostrożności przy zastosowaniu odżywki Eveline
Odżywka Eveline jest preparatem popularnym i sprawdzonym przez wiele użytkowniczek. Jednak przed jej użyciem trzeba zachować podstawowe środki ostrożności:
przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem,
unikać kontaktu z oczami,
przeprowadzić próbę uczuleniową przez 2-3 dni, w razie wystąpienia podrażnień, reakcji alergicznych należy niezwłocznie zaprzestać stosowania odżywki.

Odżywkę Eveline możemy nabyć w drogerii internetowej ekobieca.pl

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2017

Polecane

pixel