Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pędzel czy beauty blender

2018-03-08
Sposób na trwałość podkładu

Nawet najlepszy podkład nie będzie trzymał się zgodnie z obietnicą producenta jeśli będzie źle rozprowadzony. Niedokładnie rozprowadzenie powoduje rozmywanie się produktu, przemieszczanie, a także może być przyczyną smug i nieestetycznego wyglądu. Warto sprawdzić, które Beauty Blendery lub pędzle najlepiej współpracują z podkładami i korektorami. Pędzle i Beauty Blendery pełnią jedną funkcję, ale często są używane naprzemiennie. Przedstawiamy najepsze pędzle i beauty blendery, które nie tylko są doskonałym dopełnieniem makijażu, ale też trwałymi produktami, których możesz używać przez lata.

  • Pędzle Hakuro - polska marka, która w swojej ofercie ma pędzle z włosia naturalnego i syntetycznego. Do wyboru jest kilka pędzli do podkładów, kosmetyków mineralnych i sypkich. Produkty wykonane z jak najwyższą dokładnością, dlatego służą przez długi czas. Nie gubią włosia, a co najważniejsze, nie wchłaniają produktów. Panie szczególnie upodobały sobie pędzel Hakuro H50. Stworzy do rozprowadzania podkładów w płynie. Włosie syntetyczne pozwala na dokładne wklepanie produktu bez pozostawiania efektu maski i smug. Wyprofilowana główka dociera nawet w najtrudniejsze miejsca- okolice oczu i nosa. Poza pędzlem H50, w ofercie można znaleźć także H50S, H51, H52 i H53.
  • Pędzel LancrOne - kultowy pędzel do podkładu i kosmetyków mineralnych. Używany przez profesjonalistów, jak i panie w domowym zaciszu. Czym podbił ich serca? Duża główka pozwala na szybkie i dokładne rozprowadzenie różnych produktów. Miękkie włosie nie podrażnia skóry, dodatkowo wygodny trzon dobrze leży w ręku. Wykonany z włosia syntetycznego, dlatego może być używany nawet przez alergików. Nie wchłania produktów, jest łatwy w czyszczeniu, a jego solidne wykonanie pozwala na użytkowanie przez lata.
  • Pędzle Golden Rose - popularna marka Golden Rose w swojej ofercie ma kilka kultowych pędzli, które zachwyciły niejedną kobietę i niejednego wizażystę. Do rozpoczęcia makijażowej przygody szczególnie poleca się pędzle K-Fir 303 i Face Brush 08. Przeznaczone do kremowych, płynnych i stałych produktów makijażowych. Ich wysoka jakość wykonania i dokładność powodują, że pędzle nie tylko nie wchłaniają podkładów, ale także nadają się do wieloletniego stosowania. Płaskie końcówki ułatwiają dokładne wklepanie produktów w skórę.

Beauty Blendery, które najlepsze?

Poza pędzlami do podkładów, które każda z nas ma w kosmetyczce prawdziwy hit to Beauty Blendery, czyli gąbeczki w kształcie jajka, które szybko podbiły miliony serc. Za co pokochaliśmy BB? Docierają w najtrudniejsze partie twarzy i nadają się do stosowania każdego rodzaju podkładu. Które z nich są najlepsze?

Original Beauty Blender - doskonały sposób na wklepanie podkładów. Gąbeczka dostępna w kilku odcieniach. Każda z nich nie wchłania produktu, jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie gąbeczki łatwo wyczyścić. Produkt nie wykazuje cech użytkowania nawet po kilku miesiącach

Donegal gąbeczka lateksowa - wykonane z lateksu w dwóch kolorach: różowy i biały. Forma trójkąta pozwala na dokładne roztarcie podkładów i korektorów w okolicach nosa i oczu. Lateks łatwo się czyści i nie wykazuje śladów użytkowania

Wszystkie niezbędne pędzle, gąbeczki i wiele innych akcesoriów znaleźć można na www.ekobieca.pl
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
pixel