Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pielęgnacja paznokci - poznaj odżywkę do paznokci Eveline 8w1

2016-07-27
Długie, mocne paznokcie chciałaby mieć każda kobieta. Częste stosowanie lakierów i zmywaczy, a także nakładanie paznokci hybrydowych czy żelowych, niszczy płytkę, która staje się słaba, łamliwa i matowa. Odpowiednia pielęgnacja paznokci to podstawa jeśli chcemy, by były zdrowe i piękne. Ważna jest również dieta bogata w konkretne witaminy oraz używanie specjalnych odżywek, które utwardzają płytkę i przyspieszają wzrost paznokcia.

Pielęgnacja paznokci - kilka prostych porad


Pielęgnacja paznokci nie polega tylko na precyzyjnym pomalowaniu ich lakierem. Ważna jest częstotliwość malowania, to jak je piłujemy oraz to jak wygląda nasza dieta. Zadbane paznokcie to wizytówka każdej kobiety, dlatego w celu uzyskania zdrowych, mocnych paznokci należy wcielić w życie kilka prostych zasad.

  • Mydło bardzo wysusza skórę, dlatego po każdym myciu rąk powinno się nakładać kremy nawilżające.
  • Skórek nie wolno odrywać ani przycinać - wystarczy lekko cofnąć je odpowiednim patyczkiem.
  • Nie należy obgryzać paznokci, ponieważ przez to płytka rozdwaja się, a paznokcie rosną krzywo.
  • Zamiast obcinać paznokcie nożyczkami, powinno się je piłować szklanym pilnikiem.
  • Nie należy piłować paznokci bezpośrednio po kontakcie z wodą lub lakierem, gdyż ciecz sprzyja ich rozwarstwianiu.
  • Zmywacz do paznokci bardzo wysusza, dlatego nie zaleca się używania go częściej niż dwa razy w tygodniu.
  • Lakieru nie powinno się zdrapywać, gdyż to poważnie uszkadza płytkę paznokcia.

Przed nałożeniem lakieru należy koniecznie pomalować paznokcie odżywką. Można stosować ją również jako alternatywę lakieru.
Paznokcie powinno się malować raz na jakiś czas. Ciągłe posiadanie lakieru na paznokciach źle wpływa na ich wzrost i strukturę.

Dieta na mocne, zdrowe i piękne paznokcie

Zdrowa dieta wpływa korzystnie na stan włosów, skóry i paznokci. Powinna być bogata w wapń, który znajduje się w produktach mlecznych. Dzięki temu płytka paznokci nie stanie się krucha i podatna na uszkodzenia. Bardzo ważna jest też odpowiednia ilość żelaza w organizmie. Żeby dostarczyć organizmowi potrzebnej ilości niezbędnej witaminy należy spożywać produkty takie jak czekolada, szpinak oraz zielony groszek. Żeby mieć zdrowe, piękne paznokcie należy do swojej diety wprowadzić witaminę B. Znajdziemy ją w produktach takich jak ogórek zielony, ziemniaki lub banany. Powinniśmy wprowadzić do swojej diety także produkty bogate w magnez, cynk i krzem.

Odżywka Eveline Nail Therapy 8w1 Total Action Golden Shine

Odżywka Eveline Nail Therapy 8w1 Total Action Golden Shine to skoncentrowana odżywka, która zawiera drobinki złota. Jest to odżywka oparta na recepturze ze Szwajcarii, która skutecznie chroni, odbudowuje i regeneruje płytkę paznokci. Pobudza również paznokcie do wzrostu. Dzięki niej są one mocne i odporne na uszkodzenia, nie łamią się i nie rozdwajają. Marka Eveline posiada wiele skutecznych odżywek do paznokci, które zyskały sympatię kobiet.Odżywka Total Action Golden Shine zawiera drobinki złota, co nadaje paznokciom połysku i sprawia, że dłonie wyglądają na zadbane. Można ją nakładać również jako alternatywę dla lakieru. Efekt widoczny jest już po dwóch tygodniach regularnego stosowania. Struktura płytki paznokcia jest zregenerowana i odbudowana. Odżywkę nakłada się na oczyszczoną płytkę paznokcia. Szybko schnie i jest dla paznokci prawdziwym wybawieniem. Co zrobić, by paznokcie szybciej rosły? Wystarczy regularnie malować je odżywką Eveline!

Odżywkę Eveline Nail Therapy 8w1 Total Action Golden Shine możesz znaleźć w naszym sklepie ekobieca.pl.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2016
pixel