Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wszystko, co powinnaś wiedzieć o pędzlach Hakuro

2017-07-18
Pędzle do makijażu to jedne z akcesoriów niezbędnych do stworzenia ładnie wyglądającego oraz trwałego makijażu. Jeśli zastanawiasz się, jakie narzędzia będą dla ciebie najlepsze, warto dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę oraz jakie rodzaje pędzli są rzeczywiście potrzebne. Pędzle Hakuro to szeroko dostępne pędzle do makijażu dobrej jakości, wykonane z włosia naturalnego, jak i syntetycznego. Jakie wybrać i o czym pamiętać podczas zakupu? Oto mini przewodnik po pędzlach marki Hakuro, które można kupić w drogerii internetowej Ekobieca.pl.

Pędzle do makijażu


Wbrew pozorom to nie kosmetyki są najważniejsze podczas tworzenia makijażu. Oczywiście bez nich nic nie da się zrobić i należy dbać, by były jak najlepszej jakości, jednak efekt końcowy zależy właściwie od tego, jakich akcesoriów do makijażu użyjemy, czym nałożymy dany produkt. Podkład i korektor co prawda można rozprowadzić palcami, jednak nie da się w ten sposób zrobić konturowania czy też ładnego, przydymionego makijażu oka. Dla osiągnięcia najlepszego efektu trzeba zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia, czyli dobrze wykonane pędzle do makijażu. Wśród pędzli Hakuro są zarówno te z włosia naturalnego, jak i te z syntetycznego, zatem znaleźć można narzędzie do wykonania każdego makijażu. Jak się w tym odnaleźć?

 • pędzle syntetyczne. Nadają się doskonale do nakładania produktów płynnych, takich jak korektor czy podkład. Nie zabierają wiele kosmetyku i da się nimi doskonale wtłoczyć produkt w skórę, by wyglądał naturalnie i by utrzymywał się jak najdłużej. 
 • pędzle z włosia naturalnego, w przypadku Hakuro jest to włosie kozy, są odpowiednie do kosmetyków pudrowych, takich jak róż, bronzer czy rozświetlacz, a także puder mineralny. Pędzle z naturalnego włosia są miękkie i delikatne, dzięki czemu zapewniają na twarzy efekt lekkiej mgiełki koloru. Daje to naturalny wygląd całego makijażu. 

Jakie pędzle do makijażu są dostępne?


 • pędzle do podkładu
 • pędzle do korektora
 • pędzle do oczu: do nakładania cieni, do rozcierania
 • pędzle do eyelinera, do robienia kresek 
 • pędzle do brwi 
 • pędzle do różu i bronzera, do rozświetlacza 
 • pędzle do ust 

Jednak by wykonać dobrze wyglądający makijaż, nie trzeba koniecznie korzystać z wszystkich rodzajów pędzli do makijażu. Warto wybrać te, które rzeczywiście są niezbędne i z ich użyciem wyczarować na twarzy coś pięknego.

Pędzle Hakuro


Hakuro w swojej ofercie ma wiele typów pędzli przeznaczonych do różnych obszarów twarzy. Łatwo jest się jednak pogubić w wielu rodzajach i rozmiarach, dlatego poniżej znajdziesz mały przewodnik po pędzlach do makijażu , co ułatwi ci dobranie narzędzi do swoich potrzeb.

1. Pędzle do podkładu

dość zbite i gęste, przyjmują najczęściej kształt kulki lub są równo ścięte. Przy ich użyciu produkt można rozprowadzić bez smug. Polecane pędzle do podkładu do Hakuro H50 czy mniejsze Są H50S albo H18. 

2. Pędzle do różu i bronzera, a także pudru i rozświetlacza

Włosie tych pędzli jest mniej zbite, delikatne, a kształt z reguły bardziej okrągły. Pozwalają na lekkie omiecenie twarzy kosmetykiem. Warto zwrócić uwagę na pędzle Hakuro H14, H21, H56.

3. Pędzle do makijażu oczu

Do wykonania makijażu oczu niezbędnych jest kilka pędzli. Dostępne na rynku narzędzia różnią się między sobą kształtem, wielkością oraz ułożeniem włosia, a każdy z nich daje inny efekt. By dobrze umalować oczy, warto mieć:

 • pędzel do aplikacji cieni na ruchomą powiekę, a także przy linii brwi. Ma kształt zbliżony do okrągłego, np. Hakuro H79.
 • pędzel do nakładania cienia na całą powiekę, który jest krótszy i mniejszy od poprzednika. W tej roli sprawdzi się pędzel H70.
 • pędzel do blendowania, czyli zacierania granic między kolorami. Jest puchaty, co pozwala także na nakładanie w okolice oczu korektora i pudru. Warto zwrócić uwagę na pędzel H77.

Zaopatrując się w wyżej wymienione pędzle, z łatwością można stworzyć perfekcyjny makijaż, a efekty z pewnością cię zadziwią.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
pixel