Darmowa dostawa od 199,00 zł
Listy zakupowe
Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Herbaria

( ilość produktów: 12 )

Herbaria - kosmetyki do włosów

Herbaria to węgierska marka, która specjalizuje się w tworzeniu wcierek i szamponów przeznaczonych do pielęgnacji skóry głowy. Ich produkty wzmacniają i odżywiają cebulki włosów, dzięki czemu zmniejsza się ich wypadanie. Wcierki wykazują również właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne, a także seboregulujące i przeciwłupieżowe.

Tworzone są w oparciu o naturalne składniki i bezpieczne receptury. Ich skuteczność pokochały kobiety na całym świecie.

Asortyment marki Herbaria


Największą popularnością wśród asortymentu marki Herbaria cieszą się wcierki do skóry głowy. Jest ich kilka i każda wykazuje odmienne działanie. Herbaria Wcierka z Chrzanu i Gorczycy ma za zadanie wzmacniać, regenerować i pobudzać włosy do wzrostu. Herbaria wcierka z Łopianu ma za zadanie zapobiegać wypadaniu włosów, działa też antybakteryjne i zmniejsza przetłuszczanie się skóry głowy.

W ostatnim czasie do asortymentu marki Herbaria dołączyły dwie nowe, kofeinowe wcierki. Są to:

Najlepsze wcierki do skóry głowy Banfi

Bestsellerami marki Herbaria są wcierki do skóry głowy. Od lat najpopularniejszą wcierką jest Herbaria Banfi Hajszesz i ta wcierka ma najwięcej pozytywnych opinii wśród włosomaniaczek.

  1. Herbaria Banfi Hajszesz Wcierka do włosów

  2. Herbaria Lady Banfi Hajszesz Wcierka do włosów

  3. Herbaria Banfi Hajszesz Kofeinowa stymulująca wcierka do włosów żeń-szeń

 

Jak używać wcierki do skóry głowy?

Niewielką ilość wcierki należy wmasować w skórę głowy podczas wieczornej pielęgnacji lub na około 2 godzin przed ich umyciem, w taki sposób, aby składniki aktywne miały szansę na ich penetrację w głąb skóry. Podczas aplikacji produktu warto wykonać dodatkowy masaż np. za pomocą grabek lub palców, delikatnie ugniatając przy tym włosy u nasady.

Zobacz nasz film na Youtube, w którym pokazujemy jak używać wcierek do skóry głowy.

Przed użyciem wcierki, warto jest wykonać próbę uczuleniową, czyli sprawdzić, czy skóra nie reaguje alergiczne na któryś ze składników. W tym celu należy niewielką ilość produktu zaaplikować na niewielki fragment skóry- najlepiej za uchem, a następnie obserwować reakcję skóry. Jeśli skóra nie swędzi, nie piecze i nie wystąpiła na niej wysypka – z powodzeniem możemy zaaplikować produkt na całą skórę głowy.

 

pixel